HEAD Odzież sportowa właśnie zaprezentowałem nową kolekcję Lato 2022 który obejmuje jak zwykle linie Wydajność, wizja et Klub a także zupełnie nową linię o nazwie Jesteśmy Padel.

Nowa podkategoria, ostemplowana bardzo charakterystycznym logo We are Padel, został stworzony specjalnie dla graczy padel, dowód rozwoju tego sportu na światowym poziomie i pasji marki do tego sportu.

„Jesteśmy Padel” stawia na asymetryczne nadruki, gradienty i zdecydowane kolory, takie jak magenta, czerwony i elektryczny niebieski.

Jak zobaczycie poniżej, jest to styl, który powinien szczególnie spodobać się młodym ludziom.

Wszystkie ubrania z tej linii wykorzystują technologię Head MXM (Moisture Transfer Microfiber) składa się z wysokiej jakości mikrowłókien, które odprowadzają pot na powierzchnię tkaniny, gdzie łatwo odparowuje.

Istnieją zarówno ubrania techniczne, które zapewnią podczas meczów, jak i inne bawełniane, aby czuć się komfortowo poza stokiem.

Całą kolekcję można znaleźć w swoich klubach, u zwykłych sprzedawców i na stronie austriackiej marki.

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !