Austriacka marka drażniła się ze swoim sieci społeczne. Oczekiwanie dobiegło końca wraz z oficjalną premierą nowej serii Powaga !

Head wprowadza na rynek Gravity, kolekcję z najwyższej półki o zaokrąglonym kształcie, skoncentrowaną na kontroli i komforcie. Dzięki bardzo nowoczesnej i zróżnicowanej kolorystyce po obu stronach, będzie odpowiadać graczom poszukującym niezrównanego dotyku piłki i wyjątkowo szerokiego sweet-spotu. Podobnie jak w przypadku Alf, a ostatnio Delta, Head oferuje trzy modele: Pro, Motion i Elite.

Grawitacja Pro

Head-Gravity-Pro-2022

Jest to pala, który od teraz przejmie 38. gracz na świecie, Edwarda Alonso. Dzięki okrągłemu kształtowi zapewni komfort i kontrolę zaawansowanym graczom. Technologia Auxetic i karbon na twarzach zapewnią niezrównaną precyzję i wyczucie.

21-latek jest już podbity: „Czuję się bardzo dobrze z tym palem. Uczucie przy uderzeniu jest bardzo przyjemne i dodaje mi pewności siebie. Gravity Pro pomaga mi kontrolować każdy strzał i ustawić piłkę tam, gdzie chcę. w padel Obecnie gra jest bardzo szybka i bardzo ważna jest umiejętność kontrolowania piłki bez popełnienia błędu. Dzięki okrągłemu kształtowi i powiększonemu słodkiemu miejscu ten pala zapewnia mi przez cały czas bezpieczeństwo. Ponadto w ciosach ataku daje mi tę dodatkową prędkość, aby oskrzydlić moich przeciwników. Czego więcej można chcieć? Ta rakieta ma wszystko!”

GravityMotion

Jest to lżejsza wersja Gravity Pro. Będzie odpowiedni dla graczy, którzy chcą jeszcze większej zwrotności, a także dla pań. To też pala, z którym zobaczymy młodych Marina Guinart. Ten, który zajmuje 39 miejsce w światowym rankingu, jest zachwycony nowym modelem: „Ten pala idealnie dopasowuje się do mojego stylu gry. Jest tolerancyjny i wybacza błędy, co oczywiście mi pomaga. Zawsze lubiłem lekkie i poręczne paluszki, a ten jest jednym i drugim jednocześnie. Ponadto uważam, że posiadanie innego wzoru po obu stronach jest bardzo oryginalne. Jestem tak zachwycony tym Gravity Motion, że nie zmieniłbym go dla świata!”

Grawitacyjna elita

Z włóknem szklanym na przodzie, Gravity Elite będzie najbardziej elastyczną rakietą w ofercie. Będzie to szczególnie interesujące dla graczy na poziomie średniozaawansowanym, którzy szukają większego komfortu.

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !