HEAD prezentuje nową linię odzieży 'We are padel'' specjalnie zaprojektowany dla graczy padel którzy szukają komfortu i jakości na torze.

W ostatnich latach padel stał się jednym z najpopularniejszych sportów w Hiszpanii, Argentynie, Szwecji, Włoszech i Holandii. Z tego powodu, HEAD zaprojektowała pierwszą linię odzieży 'We are padel„specjalnie zaprojektowany dla fanów tego sportu.

Pierwszy specjalny strój Padel by Head

Nowa kolekcja „Jesteśmy” padel'' podkreśla młodzieńczy charakter ubrań dzięki nadrukom z gradacją, kropkami i efektownymi kolorami: odcienie czerwieni i błękitu na linii dla mężczyzn (Game Tech T-Shirt Men) i znowu niebieski w połączeniu z różami w linii przeznaczonej dla kobiety (podkoszulek Game Tech).

 

Head Jesteśmy padel (4)Head Jesteśmy padel (3)

Jak we wszystkich kolekcjach marki, „Jesteśmy” padel''zawiera ekskluzywną technologię HEAD MXM (Mikrofibra przenosząca wilgoć) we wszystkich jej ubraniach. Są to wysokowydajne mikrowłókna, które odprowadzają pot na powierzchnię tkaniny, gdzie łatwo odparowuje. Tworzy to efekt chłodzenia i umożliwia szybkie wyschnięcie materiału, zapewniając jednocześnie dodatkowy komfort.

head Jesteśmy padel (2)

Kolekcja odzieży sportowej również

Z jednej strony odzież techniczna z kolekcji, koszulki Play Tech dla mężczyzn i podkoszulki Play Tech dla kobiet inspirowane są designem palas de padel z aktualnej kolekcji: Gamma, Flash i Zephyr. Z kolei ubrania bawełniane, z nadrukiem palas lub logo hurtowo, jak w bluzach Padel Bluza z kapturem.

Head Jesteśmy padel (6)

Kolekcja prezentuje zatem zawodników w dwóch dobrze zróżnicowanych fasonach: technicznej odzieży na treningi i mecze, ale także bawełnianej odzieży do ubierania się po treningu czy nawet do chodzenia.

Ta nowa kolekcja będzie noszona przez wielu profesjonalnych graczy padel m.in. Sanyo Gutiérrez, Arturo Coello, Ariana Sánchez, Paula Josemaria czy Tamara Icardo.

 

 

Pasjonuje się piłką nożną, odkryłam padel w 2019 roku. Od tego czasu szalona miłość do tego sportu do tego stopnia, że ​​porzuciłam mój ulubiony sport.

Tagi