Lizbona, Portugalia, listopad 2016 - HEAD z dumą ogłasza przedłużenie współpracy z Robinem Hazizą, najlepszym obecnie francuskim graczem Padel Men.

Panujący mistrz Europy i Francji świętował w ostatnich latach wiele sukcesów swoim rakietowym HEAD. Robin HAZIZA reprezentuje co najwyżej markę we Francji pod względem wyników i osiągnięć w tej dziedzinie.

« Dla mnie HEAD to prawdziwa rodzina, niesamowita grupa ludzi, którzy wspierają mnie wyjątkowymi produktami i pomagają mi występować najlepiej na boisku „Powiedział Robin HAZIZA, który jest kilkukrotnie mistrzem Francji Padel. Ogłoszenie przedłużenia kontraktu Robin pojawia się podczas Mistrzostw Świata Padel w Lizbonie, podczas których Robin bierze udział w delegacji francuskiej.

33-letni Francuz poleca rakietę DELTA PRO, silos, który został specjalnie zaprojektowany dla puncherów dzięki mocy przekazanej przez Graphene XT. Nowa seria DELTA PRO łączy w sobie kultowy design z ulepszoną technologią Graphene XT, dzięki czemu jest to najpotężniejsza rakieta, będąca w doskonałej harmonii z mistrzem Europy i Francji.

Franck Binisti

Franck Binisti odkrywa padla w Pyramid Club w 2009 w regionie paryskim. Od tego czasu Padel jest częścią jego życia. Często widuje się go podczas tournée po Francji i relacjonowania wielkich wydarzeń z francuskiego wiosła.