Lizbona, Portugalia, listopad 2016 - HEAD z dumą ogłasza przedłużenie współpracy z Robinem Hazizą, najlepszym obecnie francuskim graczem Padel Men.

Panujący mistrz Europy i Francji świętował w ostatnich latach wiele sukcesów swoim rakietowym HEAD. Robin HAZIZA reprezentuje co najwyżej markę we Francji pod względem wyników i osiągnięć w tej dziedzinie.

« Dla mnie HEAD to prawdziwa rodzina, niesamowita grupa ludzi, którzy wspierają mnie wyjątkowymi produktami i pomagają mi występować najlepiej na boisku „Powiedział Robin HAZIZA, który jest kilkukrotnie mistrzem Francji Padel. Ogłoszenie przedłużenia kontraktu Robin pojawia się podczas Mistrzostw Świata Padel w Lizbonie, podczas których Robin bierze udział w delegacji francuskiej.

Francuskie lata 33 polecają rakietę DELTA PRO, silos specjalnie zaprojektowany dla dziurkaczy dzięki sile nadanej przez Graphene XT. Nowa seria DELTA PRO łączy kultową stylistykę z ulepszoną technologią Graphene XT, dzięki czemu jest najmocniejszą rakietą jako całością, dzięki czemu idealnie pasuje do mistrza Europy i Francji.

Franck Binisti

Franck Binisti odkrywa padla w Pyramid Club w 2009 w regionie paryskim. Od tego czasu Padel jest częścią jego życia. Często widuje się go podczas tournée po Francji i relacjonowania wielkich wydarzeń z francuskiego wiosła.