Head niedawno podpisał przedłużenie umowy z Juanem Carlosem Ferrero i jego Akademia Equelite. W tym samym czasie firma nawiązała nowe partnerstwo z Akademią im padel FKŻ Sanyo. A tym samym, Head zasponsoruje Akademię Tenisa Equalite i Akademię padel FKŻ Sanyo. Autokary będą w pełni wyposażone austriackiej marki: tekstylia, buty, piłki, rakiety i sznurki.

Equalite ma umowę sponsorską z Head od 2015 roku. Jest jedną z największych i najbardziej uznanych akademii tenisowych na świecie. Został założony w szczególności przez Juana Carlosa Ferrero.

„Akademia od lat rozwija się w stałym tempie. Nie ma wątpliwości, że praca całego zespołu: zawodników, trenerów i innych pracowników była godna pochwały, ale partnerzy, którzy wspierają nas od początku tych projektów, tacy jak HEAD, też mam dużo do zrobienia. HEAD wiele nam przyniosło w ciągu ostatnich pięciu lat. Ponowne podpisanie z nimi kontraktu to coś, co mnie bardzo cieszy.” mówi poprzedni numer świata 1 Juan Carlos Ferrero.

Ze swojej strony, Claudio Gilardoni, dyrektor FKŻ-Sanyo Padel Akademia entuzjastycznie komentuje: „Stworzył się bardzo ważny moment. Okoliczność, której nie mogliśmy pominąć. Akademia, która od tylu lat cieszy się tak wielkim sukcesem i dyscypliną, w towarzystwie marki spełniającej te same standardy. Bardzo się cieszę, że mogę podpisać tę umowę z HEAD. Jest to niewątpliwie jedna z decyzji, która była konieczna, aby nadal zapewniać tę jakość, która decyduje o renomie akademii. Bardzo dziękuję HEAD być tam. »

Thomas Jay

Po prawie 15 latach kołysania się w tenisie, stałem się absolutnym fanem jego kuzyna, padel. Od prawie roku gonię za małą żółtą piłeczkę kolejną rakietą, ale z taką samą pasją! Z siedzibą w Lyonie, zamierzam zapoznać Cię lepiej z padel w regionie i na poziomie krajowym.