Cześć Padel Akademia

ODKRYJ PIERWSZĄ MIĘDZYNARODOWĄ AKADEMIĘ PADELÓW NA CAŁYM ŚWIECIE

Ta platforma internetowa jest prowadzona przez Mauri Andrini, pionier w promocji padla na skalę międzynarodową. Witryna oferuje wysokiej jakości filmy instruktażowe i lekcje dla zawodników i trenerów na całym świecie.

Akademia online

HELLO PADEL ACADEMY jest pierwszy akademia online na świecie. Ma wsparcie profesjonalnych graczy padla, którzy uczą wszystkich aspektów tego niesamowitego sportu, w języku angielskim.

Jej założyciel i ambasador międzynarodowy Mauri Andrini jest jedną z najbardziej wpływowych osób w świecie padla, w tym sensie, że transmituje sport na skalę globalną.

Platforma oferuje narzędzia dla zawodników i trenerów. Cel: zobaczyć, jak cios zadziała. Strona zawiera również informacje o technice, taktyce, zasadach i ćwiczeniach treningowych. Co więcej, możesz wyszukiwać ćwiczenia na podstawie swojego poziomu. Kto mówi lepiej?

Projekt, który Ci służy

Tej świetnej idei towarzyszy projektowanie, rozwój, planowanie, kamery, projekcje.

Obejmuje udział profesjonalnych graczy, w najdrobniejszych szczegółach i z niezwykłą precyzją. Dzięki temu projektowi można zobaczyć żmudną pracę dyrektora akademii, jego decyzje rozwojowe, nacisk na detal i oryginalność, a wszystko dzięki jego wyjątkowej pasji do tego, co robi. robione codziennie.

Mauri, padel we krwi

Mauri się po to urodził, zaczął grać w wieku 5 lat w Pehuajó (Argentyna), w tym samym klubie co Fernando Belasteguín: ten sport ma we krwi. Był mistrzem kraju w kilku turniejach, aw 2000 roku osiągnął swój najlepszy wynik, zostając mistrzem świata w wieku 16 lat.

Później, mieszkając w Londynie, zajął pierwsze miejsce w Wielkiej Brytanii Padel Wycieczka przez 5 kolejnych lat (2013-2017). Aktywnie uczestniczył w turniejach WPT (2017-2018) dochodząc do finału World Padel Tour Szwecji w 2017 roku, jego najlepszy wynik.

Sanyo Gutierrez, jeden z najlepszych graczy w padla na świecie mówi jasno:

« Akademia Mauri Andrini działa tak, jak sama funkcjonuje. W pracy jest osobą towarzyską, zabawną i odpowiedzialną. Jest godny zaufania i szczery, dlatego ewoluował jako profesjonalny trener w kilku krajach i bez wątpienia zajdzie daleko.

Myślę, że ma wielki potencjał jako trener i ma umiejętności, aby wydobyć z każdego zawodnika lub trenera to, co najlepsze. Jest mentorem i wzorem dla międzynarodowej społeczności padla, jego praca pomoże sportowi rozwijać się w odpowiedzialny i opiekuńczy sposób. ".

więcej informacji

Oto wszystkie linki:
X