Hello Padel Academy, który ma na celu wsparcie imponujący wzrost padla na całym świecie w najbliższych dniach uruchomi międzynarodową akademię online.

Hello Padel Academy jest międzynarodową akademią Padel, założoną przez Mauri Andrini, profesjonalny gracz padel i trener. Argentyńczyk podróżuje do czterech zakątków globu za pomocą Angielski jako główny język aby wyjaśnić swoje lekcje i przekazać swoje wiadomości do miejsc, w których nie mówi się po hiszpańsku.

Hello Padel Academy jest ma już siedzibę w kilku krajach jak Dania, Szwecja, Szwajcaria, Anglia, Holandia, Belgia czy Niemcy. Widząc, że inne kraje prosiły o know-how i wiedzę na temat Padel, Mauri Andrini wpadł na pomysł stworzenia Akademia Padel online.

Pomysł, który pochodzi głównie z jego chęci przekaż swoją pasję i wiedzę we wszystkich możliwych językach, aby entuzjaści padla na całym świecie mogli je zrozumieć. Nowość, która pozwoli zawodnikom i trenerom trenować z profesjonalnym treningiem, gdziekolwiek się znajdują. W tym celu będą musieli wykonać subskrypcja, która zapewni im dostęp do kilkuset filmów, Ta platforma będzie działać nieprzerwanie, a wszyscy subskrybenci będą mogli co tydzień korzystać z nowych filmów i porad.

W bardzo krótkim czasie Hello Padel Academy będzie komunikować się za pośrednictwem mediów społecznościowych bardziej szczegółowe informacje jeśli chodzi o wykorzystanie jego zawartości na stronie internetowej.

Xan jest fanem padla. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku graczy Padel, znajduje nietypowe posty lub zajmuje się bieżącymi tematami. Daje także kilka wskazówek, jak rozwinąć sylwetkę padla. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku!