Henryk Tuilagi, były gracz rugby USAP (Union sportive arlequins perpignanais), klub, z którym był mistrzem Francji w 2009 roku, pokazał, że czuje się również bardzo dobrze z padel gdy Trofeum Zarządzania Sportem. Trzeba powiedzieć, że Tuilagi mają sport we krwi! Syn byłego mistrza boksu i brat kilku profesjonalnych graczy rugby, były reprezentant Samoa jest także ojcem utalentowanego gracza rugby. Rzeczywiście, młody Henry Tuilagi junior ewoluuje w Pro D2 w amerykańskim Carcassonne. Obecne również w Saint-Cyprien, to centrum lekkoatletyczne w trzech czwartych wykazało się również dużymi umiejętnościami w: padel.

Pamiętaj, że ze szczytu swojego 86 metrów Henry Tuilagi senior był uważany za jedną z najpotężniejszych trzeciej linii na świecie. Ci, którzy nigdy nie widzieli, jak ewoluował w rugby, zrozumieją, dlaczego na zdjęciach…

rugby tuilagi padel Perpignan

Dla świetnego pierwszego na torze padel, zadał sobie nawet żartobliwy ton, czy jedzie „nie zmieniaj sportu” przechodzenie z rugby do padel. Trzeba będzie tylko rozważyć małą zmianę butów!

Franck Binisti

Franck Binisti odkrywa padel w Club des Pyramides w 2009 roku w regionie paryskim. Od padel jest częścią jego życia. Często widuje się go koncertującego we Francji, podczas którego opowiada najważniejsze wydarzenia padel français.