Doskonała wiadomość dla młodych nasion mistrzów Hérault: Circuit Jeune Avenir zostanie oficjalnie uruchomiony w kwietniu.

Jest rzymska klepsydra, Menedżer ds. Rozwoju licencji Zarządzania i Zarządzania Organizacjami Sportowymi w ramach tenis Padel Vière Club który jest inicjatywą tego wspaniałego projektu.

„To pierwszy obwód młodzieżowy padel który został uruchomiony w departamencie Hérault, po tym w Haute Garonna. Celem jest dalszy rozwój tego sportu w regionie. Bycie w Bachelor pro Management of Organizations (na przemian na tenis ziemny-padel Klub Vière), postanowiłem do swojego projektu założyć młody obwód, coś nigdy gotowy nadal w naszym dziale.

Projekt jest pbo brakuje konkurencji wśród młodych ludzi, a mimo to jesteśmy regionem z wieloma młodymi graczami."


Jak zapewne zrozumiesz, celem tego toru jest stworzenie prawdziwej rywalizacji, podniesienie poziomu zawodników, ale także przybliżenie zawodów najmłodszym.

W programie 7 etapów w miesiącach kwiecień, maj i czerwiec, z których pierwszy odbędzie się od 20 kwietnia!

Reprezentowane kategorie to:

  • 11-14 lat (G & F) w P25
  • 15-18 lat (G & F) w P100

Ten obwód został wymyślony przez Romaina i był możliwy dzięki wsparciu komitetu Hérault, który wiedział, jak promować ten projekt i przejąć pewne punkty.

Aby uzyskać więcej informacji, nie wahaj się z nim skontaktować.

KLEPSYDRA RZYMSKA
Odpowiedzialny za rozwój
Praktykant Student z uprawnieniami zawodowymi Zarządzanie i zarządzanie organizacjami sportowymi i rekreacyjnymi.
Tel: 06.24.89.41.46

Mail: roman011809@gmail.com

Tenis ziemny-Padel Vière Club

Sebastien Carrasco

Fan padel i pochodzenia hiszpańskiego padel płynie w moich żyłach. Bardzo chętnie podzielę się z Państwem moją pasją poprzez odniesienie do świata padel : Padel Magazine.