Zespół AD/vantage, któremu udało się umieścić swoje trzy drużyny w półfinałach, logicznie rzecz biorąc wygrał Puchar Hexagon 2024.

W swojej pierwszej edycjiPuchar sześciokątny podbił serca fanów padel. Bliskie mecze ze świetnym tie-breakiem dodającym napięcia i niepewności, bardzo wysoki poziom zawodników, serdeczność... Serce Madrid Arena biło w rytm meczu padel przez cały weekend, a organizatorzy mogą być dumni ze swojego wydarzenia.

Na boisku najliczniej spisali się członkowie drużyny Andy'ego Murraya. Jeśli młodym Garcii i Hernandezowi nie udało się dotrzeć do finału, w swoich kategoriach zwyciężyły pary Brea / Araujo i Tello / Di Nenno. Było ciężko, bo obie drużyny poniosły porażki w grupach i zwyciężyły w super tie-breaku, ale ostatecznie obie drużyny pokazały bardzo dobrą mentalność. Wielka spójność Team AD/vantage zaowocuje zatem owocami.

Wśród dziewcząt Brea i Araujo, byli koledzy z drużyny, pokazali, że nadal łączy ich bardzo dobra więź, podczas gdy wśród mężczyzn koledzy z drużyny w selekcji Di Nenno i Tello byli w stanie zaoferować padel jakość, z odrobiną staromodnego stylu, Martin zdobywał punkty dla swojego potężnego kolegi z drużyny. Przepis, który zadziałał, dając w finale miłą zemstę na ich zwykłych partnerach, Stupie i Ruizie.

Zakończyła się pierwsza edycja Hexagon Cup, wszyscy ci piękni ludzie (lub prawie) przepłyną Atlantyk na kolejny turniej, który zapowiada się spektakularnie!

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !