Poznaj program ostatnich czterech zPuchar sześciokątny oraz wyniki trzeciego dnia fazy grupowej.

Ostatni dzień rozgrywek grupowych Hexagon Cup zadecydował. Jak zobaczycie, było kilka małych niespodzianek, ponieważ w półfinale nie weźmie udziału dwóch zawodników z numerem 1: Sanchez i Coello.

Claudia Jensen i Ariana Sanchez (RL9) wracają do domu bez wygrania ani jednego meczu w tym Pucharze Hexagon. Ci, którzy wciąż mieli nadzieję na zakwalifikowanie się do ostatniej czwórki, zostali wczoraj zdominowani przez Beę Gonzalez i Claudię Fernandez (Bella) w dwóch setach: 6/4 7/5.

Należy pamiętać, że Gemma Triay i Martita Ortega (Akademia Rafy Nadal) również odpadły na dalszy plan po nieco zbyt ciężkiej porażce (6/3 6/2) z Tamarą Icardo i Alejandrą Salazar (Hexagon Cup). Wygrywając swój pierwszy wspólny mecz, Tamara i Ale pokonały swoich przeciwników dnia i zakwalifikowały się do finałowej czwórki!

Wśród panów z konkurencją pożegnali się Coki Nieto i Arturo Coello (Bella). Mimo to, po zwycięstwie w swoim pierwszym meczu turnieju z Momo Gonzalezem i Juanem Martinem Diazem (Hexagon Cup), Hiszpanie zajęli trzecie miejsce w swojej grupie ze średnią setową…

Ostatecznie tylko drużynie ADvantage uda się umieścić wszystkie swoje pary w ostatniej czwórce!

Wyniki ostatniego dnia basenów:

Program półfinałów:

Aby śledzić mecze, włączajcie transmisję od 11:00 w tę sobotę, klikając poniższy link!

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !