Po rozpoczęciu naznaczonym bardzo zaciętymi meczami wśród młodych ludzi, a najwyższej klasy występ Paquito i Juana Martina, miejsce drugiego dnia Pucharu Hexagonu.

W swoim drugim meczu w ciągu dwóch dni Alex Chozas i Emilio Chamero (Eleven Eleven) odnieśli kolejny sukces w supertie-breaku. Mają Rodrigo Coello i Fran Guerrero (Team Bella) z wynikiem 7/6 3/6 10-5.

W drugim meczu dnia Next Gen Collado i Santigosa (Akademia Rafy Nadal) pokonali Garcię i Hernandeza (ADvantage) z wynikiem 7/6 6/1.

Teraz czas na wielkie nazwiska, wraz z debiutem Claudii Jensen i Ariego Sancheza (RL9), którzy będą starali się zapewnić swojej drużynie pierwsze zwycięstwo. Cokolwiek się stanie, nie będzie łatwo w starciu ze zwykłą partnerką Ariego, Paulą Josemarią i Alejandrą Alonso (Eleven Eleven), które są pewne siebie po wczorajszym zwycięstwie nad Gonzalezem/Fernandezem.

Pozostała część programu:

Sanz / Tapia (RL9) kontra A.Coello / Nieto (Bella)

Salazar / Icardo (Puchar sześciokąta) kontra Brea / Araujo (AD/vantage)

Tello / Di Nenno (AD/vantage) vs Ruiz / Stupaczuk (Bella)

Aby śledzić mecze:

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !