Faza grupowa Hexagon Cup dobiegła końca i tylko jednej drużynie udało się zakwalifikować do trzech par półfinały : Zespół Advantage.

Może nie byli najbardziej imponującym zespołem na papierze, ale to oni radzą sobie najlepiej w Madrycie. Mentalnie drużynie Andy'ego Murraya w końcu uda się zakwalifikować swoje trzy duety do ostatnich czterech.

Wśród mężczyzn Martin Di Nenno i Juan Tello przegrali zacięty mecz ze Stupą i Alexem Ruizem, ale praca, którą wykonali wcześniej przeciwko Caprze i Chingotto, opłaciła się.

Wśród dziewcząt, które znajdowały się w bardzo trudnej grupie, różnicę zrobiło ostatecznie bliskie zwycięstwo Sofii Araujo i Delfi Brei nad Icardo / Salazarem.

Ostatecznie w kategorii Next Gen młody Garcia i Hernandez również przegrali mecz, ale o kwalifikacje walczyli już trzeciego dnia.

Czy jutro zobaczymy drużyny Team ADvantage w finale? Odpowiedz już dziś. Program ;

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !