Hiram et Loïc doCześć Lo Padel wylądować Padel Magazine ! W serii minifilmów udzielą Ci porad dotyczących przygotowania fizycznego. Pierwszy odcinek: rozgrzewka.

Wkrótce seria minifilmów

Wszyscy jesteśmy uzależnieni padel z zaletami, które znamy, takimi jak przyjemność, wymiana, pasja, śmiech, rywalizacja... Ale jak w każdym sporcie, musisz zachować czujność i wiedzieć, jak słuchać swojego ciała, aby uniknąć kontuzji.

Widzimy, że wiele osób coraz częściej „buczy”, a nawet jest ofiarami poważniejszych urazów, takich jak naderwania mięśni. Nie zapominając o słynnym łokciu tenisisty i innych tendinopatiach,…

Jako trenerzy naszą rolą jest dostarczenie Ci jak największej ilości informacji, abyś mógł ćwiczyć swoje padel w możliwie najlepszych warunkach.

Dzięki miniserii nadchodzących filmów dowiesz się, jak lepiej zapobiegać kontuzjom, dbać o swoje ciało, ale także o swoją grę.

  • grzanie
  • Znaczenie wsparcia dla efektywnej gry
  • Wzmocnij swoje nogi
  • Po co wzmacniać pas brzuszny
  • Odkryj mobilność
  • Zadbaj o swoją głowę i ciało

grzanie

Dlatego ten tydzień zaczynamy od rozgrzewki.

Skuteczna rozgrzewka jest niezbędna, aby rozpocząć mecz z optymalnym przygotowaniem. Zmniejszając ryzyko kontuzji, przygotowuje również organizm do wysiłku, wzmacniając jednocześnie koncentrację.

Podczas rywalizacji lub nawet podczas gier ze znajomymi gracze często zaniedbują ten ważny krok. Jednak dobrze przygotowane rozpoczęcie meczu pozwala uzyskać znaczną przewagę nad przeciwnikiem. Jeśli chcesz zoptymalizować swoje wyniki, uwzględnienie dziesięciu minut w programie przedmeczowym powinno być priorytetem.

Jak zatem prawidłowo się rozgrzać? Odpowiedź znajdziesz w tym filmie.

Odkryj Zespół HiLo

Hiram : Trener padel od ponad dziesięciu lat Hiram odgrywa kluczową rolę w krajobrazie padel Francuski. Były top 300, w swoim coachingu opiera się przede wszystkim na ludzkim podejściu.

Hiram-Team-HiLo-Padel

Loïc : Loïc, były koszykarz wysokiego szczebla, niedawno ukończył TFP. Jego wiedza wynika z pełnej kariery w świecie sportu, specjalizując się w szczególności w przygotowaniu fizycznym.

loic cześć padel

Cześć Lo Padel to narodziny tego wzbogacającego spotkania Hirama i Loïca, którzy podzielają te same wartości sportowe, ale także ludzkie, z tą wspólną ambicją stworzenia innowacyjnej metody treningowej poprzez połączenie całej ich wiedzy w celu podzielenia się nią ze wspaniałą społecznością padel.

Cześć-Padel-logo

Metoda ta będzie skierowana do różnych grup odbiorców: sportowo-rekreacyjnej, sportowo-zdrowotnej, sportowo-biznesowej i sportowej rywalizacji.

„Chcemy zaoferować prawdziwe doświadczenie, które obejmuje całość padel ale także gracza, któremu przyświeca jedna zasada: dobrze się bawić.”

Nie wahaj się podążać Cześć Lo Padel na Instagram !