Padel Magazine - Po tym Grenada International Open, w którym zobaczyła światową elitę padel parada na hali sportowej, dlatego wymagane jest podsumowanie obecnych sił. Przyjrzyjmy się bliżej światowemu numerowi 1, który wygrał ten turniej Granada WPT zarówno dla kobiet, jak i dla mężczyzn.

Carolina Navarro i Cecilia Reiter nie tylko wygrały ten turniej Open, ale także rozpaliły ogień, miażdżąc konkurencję. Najbliższym ścigającym w światowym rankingu nie udało się nawet dotrzeć do ostatnich czterech. Było jednak coś do wątpliwości, odkąd wygrali turnieje 2 od początku sezonu, nie mówiąc już o przeciwstawieniu się, które sugerowało zakłócenie rankingu.

Ale odpowiedzieli obecni. Nie przegapili tej okazji, aby przywrócić porządek i wyraźnie mają potencjał, aby pozostać na szczycie. Przed bliźniakami, Mapi i Majo Sánchez Alayeto, mecz nie był łatwy, ponieważ każdy zestaw był uzależniony. Zestaw 2e był także bliski skorzystania z przewagi Mapi i Majo, ponieważ prowadzili oni 5-2, zanim zobaczyli, jak padają na nich renifery, a następnie wyprzedzili i wygrali 6 / 4 7 / 5.

„Las Reinas” rzeczywiście umocnili swoje miejsce.

U mężczyzn to także numery 1 na całym świecie, które zdobyły trofeum „Mysticas” na WPT w Granadzie. Jeszcze pogorszyły się, zadając zestaw 3 na 0 przeciwko rywalom, Juanowi Mieresowi i Pablo Limie. 10 lat dominacji na światowym padlu i parze Bela-Diaz wciąż jest głodny tytułu. Chcą zaznaczyć historię ... To już zrobione.

Wygrywając ten mecz 7 / 6 6 / 4 6 / 3, Hispano-argentyńska para wygrała od Murcii, jego tytułu 9e sezonu.

Książęta próbowali ... Na próżno. Jak zburzyć ścianę? Książęta będą musieli odpowiedzieć na to pytanie i znaleźć odpowiednią strategię, aby je pokonać. W rozgrywanych grach 55 Bela-Diaz przegrała tylko gry 3: WPT Madryt przeciwko Książętom, w fazie bezpośredniej eliminacji do A Coruny przeciwko zaskakującemu Tamame-Cepero, a na koniec przeciwko Cristianowi Gutiérrezowi i Matíasowi Díazowi na pół finał Saint-Marie. I ... to wszystko.

W tym finale WPT w Granadzie Juan i Bela okazali się nieomylni w decydujących momentach. Podczas przerwy w pierwszym secie królowie byli po prostu niesamowitą skutecznością. Oprócz tego pierwszego zestawu książęta niewiele mogli zrobić.

Gromadzą kolejne wygrane 25 ... Nie wiemy, kiedy i jak mogliby stracić grając w ten sposób.

Franck Binisti

Franck Binisti odkrywa padla w Pyramid Club w 2009 w regionie paryskim. Od tego czasu Padel jest częścią jego życia. Często widuje się go podczas tournée po Francji i relacjonowania wielkich wydarzeń z francuskiego wiosła.