4PADEL Valenciennes z zadowoleniem przyjmuje pierwszy etap FFT Padel Tour 2019 w ten weekend. Zawody rozpoczynające się w piątek z samicami (3 mecze w formacie klasycznym).

Losowanie główne rozpocznie się w sobotę rano. Wszystkie etapy FFT Padel Tour to imprezy damskie i męskie w kategorii P2000.

Piątek: kwalifikacje mężczyzn

Kwalifikacje i mecze grupowe u mężczyzn rozpoczynają się w piątek o 16h. Kury składają się z par 4. są mecze 3 w klasycznym formacie (zwycięskie sety 2, super remis w przypadku decydującego seta), aby mieć nadzieję zakwalifikować się na następny dzień u mężczyzn.

Sobota: Dzień Głównego Szanowni Państwo

Wśród pań rozgrywki rozpoczynają się o godz. 11:30 po godzinie 16. 8/15 finału o godzinie 15, a następnie 1/4 o 19:4 1 nasiona są definiowane zgodnie z ich klasyfikacją FFT i przechodzą bezpośrednio do ćwierćfinału. Losowanie odbędzie się w piątek, 4 kwietnia o godzinie 12:20, w celu ustalenia 16. i 8. finału kobiet.

Dla mężczyzn zaczynamy o 9 rano od 16, 12:45 o 8, od 1/4 do 19 wieczorem. 8 nasion jest zdefiniowanych zgodnie z ich klasyfikacją FFT i przechodzi bezpośrednio do ósmego finału. Losowanie odbędzie się w piątek, 8 kwietnia o godzinie 12:20, w celu ustalenia 16. finału mężczyzn.

Czy to u kobiet, czy u mężczyzn, odbywają się mecze klasyfikacyjne.

Niedziela dzień: 1 / 2 i finały panie i panowie

 Są to kobiety, które otwierają piłkę w 9h na półfinały, a następnie mężczyźni, którzy przechodzą do 10h15. Półfinał kobiet 1 i półfinały mężczyzn 1 będą transmitowane na żywo na stronie FFT na Facebooku.

Finał kobiet odbędzie się w 13h, a finał mężczyzn w 15h.

Podczas zawodów gracze będą mieli dostęp do usług medycznych. Podczas zawodów zawody skorzystają z usług łączności Francuskiej Federacji Tenisowej.

Franck Binisti

Franck Binisti odkrywa padel w Club des Pyramides w 2009 roku w regionie paryskim. Od padel jest częścią jego życia. Często widuje się go koncertującego we Francji, podczas którego opowiada najważniejsze wydarzenia padel français.