Open Padel Arena / BMW Horizon oferuje nam bardzo fajny pokaz z tym P1000.

Samuel de Sainte Maresville, nowy przedstawiciel handlowy w BMW — Horizon Normandie opowiada o partnerstwie BMW Horizon z Padel Arena.

Padel Arena i BMW Horizon, logiczna kontynuacja

„Jestem już częścią mebli. Od 7 lat gram padel w tym klubie. Klub ma nowy sprzęt. To BMW i Padel Arena współpracuje, to prawie normalna kontynuacja.

Mieliśmy pierwszą inicjację padel w Hiszpanii z zespołem PA.

Nasza historia miłosna między BMW a Padel Arena wystartowała na początku roku. BMW musi być w przygodzie padel ponieważ jego wizerunek jest bardzo podobny do tego z padel.

Wydajność, autentyczność i duch zespołowy to wartości wspólne dla PA i BMW.

Posiadamy bardzo sprawne samochody, a padel to sport na fali.

BMW - Horizon ma sportowe DNA. A BMW z dumą wspiera rozwój tego sportu we Francji, a zwłaszcza w Normandii: Padel Arena”.

Samuel de Sainte Maresville bmw padel arena

BMW i Padel Liga Biznesu

„Oczywiście jesteśmy również bardzo dumni, że możemy uczestniczyć w przygodzie Padel Liga Biznesu. Mamy możliwość uczestniczenia w lidze padel przedsiębiorstw. A nasza ambicja jest wielka.

Mamy nadzieję, że uda nam się zakwalifikować się do Lyon Master w marcu.

Uważamy, że mamy konkurencyjny zespół. Gracze padel którzy tworzą BMW - Horizon na tym torze są już bywalcami i fanami tego sportu. Wszyscy jesteśmy przyzwyczajeni do uprawiania tego sportu od kilku lat w Padel Arena.

Dla nas ważne jest dojście do końca, bo właśnie poprzez te mistrzostwa chcemy uzyskać większą widoczność padel między spółkami.

To także sposób na wyróżnienie się i pokazanie, że jesteśmy w pełni zainwestowani w sport, i to w sporcie takim jak padel, sport przyszłości.

A poza tym liczymy na Padel Magazine na pokrycie tego Mistrza!”

Samochód do wygrania!

„Dla tego P1000 do Padel Arena, nie tylko jesteśmy oficjalnym partnerem tego wspaniałego turnieju, ale dodatkowo wygrywamy bardzo fajny samochód… BMW M8…. Krótko mówiąc, i tak nie śnij! (Śmiech) "

bmw m8 dziecko padel arena

„Mamy nadzieję, że być może wkrótce zobaczymy zaangażowanie BMW France lub świat o wiele bardziej aktywny wokół tego sportu, który kwitnie na wszystkich kontynentach. Byłaby to logiczna kontynuacja naszego zaangażowania we Francji, a dokładniej w Normandii.”


Aby śledzić wszystkie mecze, dzieje się tutaj: BEZPOŚREDNI.

Franck Binisti

Franck Binisti odkrywa padel w Club des Pyramides w 2009 roku w regionie paryskim. Od padel jest częścią jego życia. Często widuje się go koncertującego we Francji, podczas którego opowiada najważniejsze wydarzenia padel français.