Pierwsza zintegrowana sieć agencji nieruchomości we Francji, Human Immobilier, stawia na padel poprzez uzyskanie nazwy pierwszego Open of the World Padel Tour we Francji: Człowiek Padel Wycieczka.

Kwalifikacje i część meczów remisowych kobiet odbędą się 4PADEL Toulouse Colomiers, podczas gdy większość meczów losowania głównego odbędzie się w Palais des Sports w Tuluzie od 13 do 19 czerwca 2022 roku.

człowiek-logo Padel Wieża - Kopia

Człowiek, istnieje 500 oddziałów i 2450 pracowników.

HUMAN nadaje swoją nazwę francuskiej scenie World Padel Tour !

Z dumą i radością wspieramy to sportowe wydarzenie organizowane z inicjatywy Tony Parker et Teddy Riner i kto dlatego przyjmie imię CZŁOWIEK PADEL OTWARTE

New Name i sponsor większościowy tego pierwszego francuskiego wydania, wspieramy rozwój padel we Francji, wesoły i rodzinny sport zespołowy, który od 3 lat cieszy się dużą popularnością.

Człowiek PADEL OPEN odbędzie się w dniach 13-19 czerwca w Palais des Sports w Tuluzie i zapowiada się na niesamowite wydarzenie dla wszystkich entuzjastów sportu. padel francuski

Franck Binisti

Franck Binisti odkrywa padel w Club des Pyramides w 2009 roku w regionie paryskim. Od padel jest częścią jego życia. Często widuje się go koncertującego we Francji, podczas którego opowiada najważniejsze wydarzenia padel français.