To już oficjalne, człowiek Padel Open 2023 ponownie odbędzie się w Tuluzie w Palais des Sports. Bardzo dobra wiadomość dla wszystkich, którzy liczyli na powrót WPT do Francji w 2023 roku!

Dyrektor Turnieju Robin Haziza i jeden z jego współpracowników, słynny były koszykarz Tony Parker, ogłosili drugą edycję na żywo z Canal +.

Nadal będziemy robić więcej i lepiej zarówno dla zawodników, jak i dla kibiców, którzy tak licznie podążają za elitą ligi. padel światowy. Dobrą wiadomością jest możliwość wykorzystania małego Palais des Sports do dodania dwóch kolejnych padel. Ogromną zaletą jest to, że prawie wszystko będziemy mieli w jednym miejscu.

Zobaczymy w kwalifikacjach, ale jest duża szansa, że ​​4Padel de Toulouse, podobnie jak w zeszłym roku, jest klubem partnerskim operacji i to on jest nagradzany meczami eliminacyjnymi.

Robin Haziza

Będziemy opierać się na tym, co zrobiono w zeszłym roku, organizując konkurs dla celebrytów. W zeszłym roku działał bardzo dobrze. Poza tym w tym roku mam zamiar to zrobić. Zaczynam grać coraz więcej z moimi przyjaciółmi. Jest to bardzo uzależniający sport i jest sportem nr 1 pod względem rozwoju na świecie. Wszystko jest zatem pozytywne.

Tony Parker

Franck Binisti

Franck Binisti odkrywa padel w Club des Pyramides w 2009 roku w regionie paryskim. Od padel jest częścią jego życia. Często widuje się go koncertującego we Francji, podczas którego opowiada najważniejsze wydarzenia padel français.