Znajdź wyniki, na żywo i wszystkie informacje Human Padel Otwarte, pierwsze Otwarte z World Padel Tour we Francji. Konkurs trwa od 12 do 19 czerwca 2022 roku.

Niedziela 15:10 – Premiera dla Limy i Stupy!

WPT Człowiek Padel Otwarte: Stupa i Lima tworzą sensację!

Niedziela 12:45 – Piąty tytuł sezonu dla Josemarii / Sancheza!

WPT Człowiek Padel Otwarte: Salazar/Triay Force 5!

Sobota 21:05 – Stupa i Lima w finale!

Drugi finał sezonu dla Franco Stupaczuka i Pabla Limy, którzy zdominowali Paquito Navarro i Martina Di Nenno w trzech setach: 7/6 3/6 6/1. Jutro zagrają drugi finał sezonu i podobnie jak w Brukseli, zmierzą się z numerami 1!

Sobota 19:00 – Numery przyspieszone 1

Kiedy Gemma Triay i Alejandra Salazar grają w najlepsze, nie ma wiele do zrobienia! Dziś cenę zapłacili Victoria Iglesias i Aranzazu Osoro. Gemma i Alejandra wygrywają 6/2 6/1 i idą do finału, gdzie odnajdą Paulę Josemarię i Arianę Sanchez w zemście Wiednia!

Sobota 15:25 – Lebron i Galan w finale!

Lebron i Galan wygrywają w całkowicie szalonym meczu z Sanyo Gutiérrezem i Agustinem Tapią. Numery 1 wróciły z piekła przeciwko Argentyńczykom, aby wygrać 6/3 6/7 7/5.

Sobota 12:30 – Sanchez/Josemaria, pierwsza para zakwalifikowała się do finału

Trzeci z rzędu finał Ariany Sanchez i Pauli Josemarii, które po wielkim meczu dominowały nad Martą Marrero i Lucią Sainz, ostatecznie wygrały w trzech setach para nr 2: 6/4 4/6 6/1.

Sobota 10:00 – Chodźmy na ostatnie cztery w Tuluzie!

WPT Człowiek Padel Open – program na półfinały

Sobota 01:30 – Seed 2 ratuje skórę 

Paquito Navarro i Martin Di Nenno mieli bardzo ostre tyłki… Druga najlepsza para na świecie zakwalifikowała się do półfinału po meczu z zbiórkami i napięciem 2:38, zwyciężyła 4/6 7/5 6/4 przeciwko Alejandro Ruizowi i Momo Gonzalez.

Można naprawdę powiedzieć, że faworyci wrócili z piekła w tej grze. Jako symbol, zaczęło się od białej przerwy przegranej przez Paquito, nie bardzo ostrej podczas pierwszych dwóch setów. I odwrotnie, Hiszpanie wyraźnie zdominowali debaty, dzięki wyjątkowemu Ale Ruiz w obronie, a zwłaszcza cesarskiemu Momo Gonzalez w ataku. Przez ponad półtorej godziny 21-latek nieustannie męczył się na przekątnej bekhendu Paquito, który skacząc tylko z 4 metrów, pozwoliłby z pełną pewnością obronić ciosy rzadkiej przemocy Momo.

Podczas gdy język ciała Navarro/Di Nenno zdradzał wszystko poza pewnością siebie, Ale i Momo zaserwowali mecz na 6/4, 5/4. I nagle, w odległości dwóch punktów, ich maszyna do dźgania się zacięła. Punto de oro omal nie przewróciło ich na pół, ale Di Nenno i Navarro bronili się jak diabły, przed bandeja de Gonzalez zawodzi w siatce. A przy 5-5 pewność siebie zaczęła zmieniać strony: przeciwko biegowi gry Paquito i Martin zaoferowali sobie 3e ustawiony.

Około północy w Palais des Sports w Tuluzie rozpoczął się zupełnie inny mecz. Myśleliśmy, że pójdzie do tie-breaka, ale pierwsza przerwa w tej rundzie pozwoliła rozstawionej dwójce wzmocnić hierarchię. Ten pominięty punkt meczowy będzie nawiedzał noc Hiszpanów, to na pewno!

Piątek 21:50: Stupa / Lima off Chingotto / Tello

Franco Stupaczuk i Pablo Lima potwierdzili z kolei swój bilet do półfinału, pokonując 6/3 6/3 Juana Tello i Federico Chingotto, bardzo dziś nieinspirowanych, popełniając wiele błędów. 

Niedługo rozpocznie się ostatni mecz tego dnia, Navarro / Di Martin z Ruizem / Gonzalezem.

Piątek 20:10: półfinał Sanyo / Tapia z Galan / Lebron

Właśnie zakończył się nowy pojedynek tytanów: Agustin Tapia i Sanyo Gutierrez pokonali Fernando Belasteguina i Arturo Coello w trzech setach (6/4 4/6 6/1) i prawie 2 godzinach gry. W finale znajdą się Galan i Lebron, o zemstę finał WPT Wiedeń, Ostatnia niedziela.

sanyo tapia

Piątek 18:XNUMX: Lebron i Galan były bardzo gorące

Światowe numery 1 Juan Lebron i Ale Galan zmagali się w ćwierćfinale z Argentyńczykami Maxi Sanchez (14. miejsce na świecie) i Lucho Capra (13.). Dwa punkty do wyeliminowania, ostatecznie wygrali 4/6 6/1 7/5.

Piątek 15:20 – Sanchez i Josemaria przechodzą z bólu

Ariana Sanchez i Paula Josemaria, rozstawione na drugim miejscu w losowaniu Pokonały Barbarę Las Heras i Veronicę Virsedę 2/6 1/4 6/6 kilkoma dobrymi przerażeniami. Szczególnie Josemaria wyglądał na kłopotliwe w trzecim secie, trzymanym przez nienagannego Ari Sancheza.

Piątek 14:15 – Martita i Bea otwierają drzwi

W trzecim ćwierćfinale kobiet Victoria Iglesias i Aranzazu Osoro sprawiły małą niespodziankę, dominując nad Martitą Ortegą i Beą Gonzalez z notą 3/6 4/6.

Ostatni plakat sprzeciwia się Arianie Sanchez i Pauli Josemarii Barbarze Las Heras i Veronice Virseda, zaangażowanym w trzeci set.

Piątek 13:00 – W damach ucierpią numery 1

W obliczu bliźniaków Alayeto, Gemma Triay i Alejandra Salazar musiały pracować, aby uniknąć porażki. Po autorytatywnym starcie z wpisem 4/1, piłkarze Rodriego Ovide'a doznali powrotu Mapi i Majo. Wreszcie po bardzo dobrej bitwie wychodzą liczby 1: 5/7 6/3 6/4.

W tym samym czasie były numer 1 Lucia Sainz i Marta Marrero pokonały Delfi Brea i Tamarę Icardo: 6/3 7/6.

Piątek 09:00 – Przygotuj się do ćwierćfinału WPT Human Padel Otwarty!

WPT Człowiek Padel Otwarte: program kwartalny

Czwartek 19:50 – Faworyci również bardzo solidni wśród mężczyzn

Podobnie jak w przypadku pań, osiem najlepszych par tego WPT Human Padel Open będzie tam jutro w ćwierćfinale. W szczególnych warunkach zauważamy, że nawet jeśli niektóre pary zostały wstrząśnięte, najlepsze nadal są obecne! Tutaj znowu plakaty sprawiają, że marzysz:

 • Galan/Lebron kontra Capra/Sanchez
 • Di Nenno/Navarro vs González/Ruiz
 • Gutierrez/Tapia kontra Belasteguin/Coello
 • Chingotto/Tello kontra Stupaczuk/Lima

Czwartek 16:30 – Nasiona otrzymały 8/8 u pań

Jeśli jedne ucierpiały bardziej niż inne, myślimy przede wszystkim o Las Heras/Virseda i Josemarii/Sanchezie, osiem rozstawionych miejsc będzie w jutrzejszym ćwierćfinale kobiet, co obiecuje nam plakaty na bardzo wysokim poziomie!

Będziemy mieli :

 •  Salazar/Triay kontra Alayeto/Alayeto
 •  Josemaria/Sanchez kontra Las Heras/Virseda
 •  Ortega/Gonzalez kontra Iglesias/Osoro
 • Marrero/Sainz kontra Brea/Icardo

Czwartek 15:00 – Bela i Coello w bólu

Fernando Belasteguin i Arturo Coello, po wczorajszym pośpiechu w starciu z Bergeron/Leygue, musieli ciężko pracować, aby potwierdzić swój bilet do ćwierćfinału. Para hiszpańsko-argentyńska wciąż ma się dobrze: 6/7 6/4 6/4 przeciwko Cepero / Lijo.

Czwartek 13:30 – Castello i Collombon upadają po dobrej walce z Josemarią / Sanchez

WPT Człowiek Padel Open – Collombon/Castello ustępuje faworytom

Czwartek 09:30 – Ruszamy na XNUMX/XNUMX finału w Tuluzie!

WPT Człowiek Padel Otwarte: runda XNUMX na żywo

Czwartek 01:00 – Alix Collombon jest teraz jedynym reprezentantem wśród tricolorów

WPT Człowiek Padel Otwarte: Invernon / Soubrie z wyróżnieniem

Środa 21:00 – Wśród panów nie ma już Francuzów…

WPT Człowiek Padel Otwarty: brak zemsty za Tison / Zapata

Środa 19:30 – Castello/Collombon w XNUMX/XNUMX finału!

WPT Człowiek Padel Otwarte: Castello / Collombon na ósmym miejscu!

Środa 17:05 – Dla panów na razie jest odwrotnie!

Nasiona rozpoczęły się mocnym zwycięstwem 6/1 6/0 Bela/Coello przeciwko Bergeron/Leygue oraz 6/2 6/3 sukcesem Capra/Sanchez przeciwko Moya/Sans!

Środa 17:00 – W damach cierpią faworytki XVI.

Widzowie obecni w Palais des Sports André Brouat i 4Padel Colomiers mogli zobaczyć maksymalnie mecze w trzech setach dla pań, z ulubionymi parami, które przepychały się w upale w Tuluzie, jak widać poniżej:

 • Las Heras/Virseda (TS8) pokonuje Navarro/Godallier 6/1 3/6 7/6
 • Alayeto/Alayeto (TS7) pokonuje Carnicero/Martinez 6/3 5/7 7/6
 • Araujo/Talavan pokonują Goenagę/Rufo 3/6 6/2 6/4
 • Iglesias/Osoro (TS6) pokonuje Martineza Lobo/Saiz 3/6 7/6 6/4

Środa 09:30 – NA ŻYWO XVI wieku

WPT Człowiek Padel Otwarty: szesnasty koncert!

wtorek 22:00 – Wszystkie pary zakwalifikowały się do losowania głównego

Mężczyźni

 • Benitez/Kardona
 • Mendez/Oria
 • Esbri/Barahona
 • Bueno/Quilez

Femmes

 • Martinez/Soriano
 • Clasca/Papapacena
 • Alonso/Borrero
 • Pujals/Pilcher

Panie Lucky Loser: Pérez/Vano

Wtorek 20:35 – Piltcher/Pujals pod koniec suspensu

Kolejny mecz w trzech setach tego dnia ludzkich previas Padel Otwarte i wygrywają go Sara Pujals i Raquel Piltcher z Alicią Blanco i Sarą Ruiz: 2/6 7/5 6/3.

Wtorek 20:15: Benitez / Cardona w finałowym stole!

WPT Człowiek Padel Open – pięć zwycięstw i remis dla Cardona/Benitez

Wtorek 20:00: Alonso/Borrero, jest ciężko!

Marta Borrero i Alejandra Alonso zakwalifikują się do głównego losowania WPT Human Open, wygrywając 6/2 6/3 z Lucią Pérez i Loreną Vano.

Wtorek 18:30: Mendez i Oria wykonują swoją pracę

Czterech rozstawionych Rafael Méndez i Salvador Oria ograli się z szóstym numerem José D. Sánchez i Javierem Valdésem 4/6, 2/6, 7/6.

wtorek 17:00: przełęcz Martinez i Soriano

Pierwszymi zakwalifikowanymi do finałowej rundy tych previa są, w losowaniu kobiet, Araceli Martínez i Arantxa Soriano. Nasiona nr 3 pokonały Nicole Traviesę i Martę Caparros po zaciekłej walce, odpierając powrót tej ostatniej w 3. secie.

Araceli Martínez / Arantxa Soriano pokonała Nicole Traviesę / Marta Caparros 2. – 6. – 6.

wtorek 16:30: Esbri i Barahona zaskakują Alba/Alonso

Po rozstawionym 1 z tych previas, to Tds 2 otwiera drzwi: Sergio Alba i Eduardo Alonso – najlepiej w tabeli rankingu z tego tygodnia, zaskoczyli Juanlu Esbri i Javier Barahona. Esbri zrobił szczególne wrażenie na publiczności (i być może na przeciwnikach), mnożąc zwycięskie uderzenia zza linii serwisowej. 

W gorących warunkach (dzisiaj w Tuluzie jest 36 stopni), które sprzyjają dużym ciosom, Esbri ma sztukę wyginania pleców i wstrzykiwania windy swoim „równieżnym”, aby dotknęli sufitu.

Wynik końcowy: 6/3 – 7/5.

wtorek 16:15 – Benitez/Cardona, para-niespodzianka na starcie turnieju

WPT Człowiek Padel Otwarty – pierwszy sukces dla Beniteza / Cardona

Wtorek 16:XNUMX – finał LIVE previa

Śledź finały previas WPT Human Padel otwórz na żywo

wtorek 15 – wyniki drugiej rundy previas

Poprzednie WPT Human Padel Otwarte: Podsumowanie tego wtorkowego poranka

Wtorek 10:5 – Uruchomienie toru XNUMX

Wtorek 9:10 – Stoły Previa dla pań i panów

Wyniki

Barahona/Esbri pokonali Mouliaę/Solbesa 6 – 2

Alba/Alonso pokonała Verę/A. Garcia 6/1 – 1/6 – 6/1

Mendez/Oria pokonała P. Garcię/Bautistę 6/3-6/4

Wtorek 09:00 – Kontynuacja Previas o 4Padel Kolomierów!

Człowiek Padel Otwarte 2022 – PREVIAS NA ŻYWO

Poniedziałek 20:XNUMX – Koniec przygody Giniera i Pothiera

Dzień kończy się niestety porażką ostatnich francuskich ocalałych tego dnia, Jessica Ginier et Lucille Pothier. Po wielkim zwycięstwie dzisiejszego ranka tricolors ucierpiały zgodnie z prawem hiszpańskiej pary Agueda Perez Ortiz (152e) i Amanda Lopez Morale, składający się z dwóch niesamowitych graczy w wieku 14 i 15 lat. Po przerwie uzyskanej od początku, lyończycy w pierwszym secie zdominowali 6:1, po czym w drugim odrobili straty. Ale pojedyncza przerwa pozwoliła Hiszpanom wygrać 6/4, z imponującą dojrzałością jak na swój wiek.

Wcześniej widzowie toru centralnego mieli zaszczyt podziwiać zapierającą dech w piersiach bitwę pomiędzy Cristian Gutierrez (74.) i Daniel Windahli (84.), w przeciwieństwie do Borys Castro (102.) i Fran Ramirez (76.). Ten ostatni, po pierwszym przegranym tie-breaku, zdołał wygrać 9/7 w decydującym meczu trzeciego seta, dzięki niezwykle widowiskowej grze Castro, imperialnej w zwarciu iw obronie. Wynik końcowy: 3/6 – 7/6 -3/7 (6-9).
Ten mecz w szczytowym momencie śledziło 2500 internautów nasz kanał na Youtube.
I to nie licząc tych, którzy podążali za pozostałymi czterema utworami.

Poniedziałek 16:15 – Na żywo od początku previa mężczyzn i końca previa kobiet

NA ŻYWO WPT Człowiek Padel : postępuj zgodnie z previas H i ostatnim okrążeniem previas F

poniedziałek 15:15 – Ginier i Pothier, jedyni wśród Francuzów ocalali z pierwszej rundy pre-previas

Preprevia WPT Human Padel Otwarte: trwa dla Ginier / Pothier!

Poniedziałek 15:00 – poranne wyniki

panowie

 • Vera (101.) / Garcia (92.) pokonali Prado (126.) / Gonzalez (167.) 6. – 2.
 • Suescun (96.) / Chamero (126.) pokonał Navarro (193.) / Medina (207.) 6. – 4.
 • Cardona (121.) / Benitez (86.) pokonał Insę (122.) / Closa (346.) 6. – 2.
 • Ronco (118.) / Huete (111.) pokonał Gila (100.) / Melendez (94.) 6/4 – 6/0
 • Antolin (135.) / Rodriguez (150.) pokonał Gomeza (114.) / Piotto (95.) 6/7 – 6/4 – 6/4
 • Aliaga (115.) / Guerrero (120.) pokonał Gonzaleza (119.) / J. Alfaro (98.) 6/0 – 4/6 – 7/5
 • Rodriguez (111.) / Yribarren (85.) pokonał Verę (200.) / Fazendeiro (139.) 7. – 5.
 • Garcia (91.) / Bautista (87.) pokonali Cuestę (172.) / Coello (256.) 6 – 4

panie

 • Lucía Pérez Parra (86.) / Lorena Vano (95.) beat Fiona Ligi (TOALETA) / Laura Clergue (WC) 6/4 – 6/0
 • Cristina González (111.) / Margarida Fernandes (103.) beat Melissa Martin (TOALETA) / Amelia Detriviere (WC) 7/6 – 7/5
 • Lucile Pothier (PŚ) / Jessica Ginier (PŚ) pokonanie Mariny Pinacho (80)/Carlotta Casali (69) 6/4 4/6 6/1
 • Neus Garau Sastre / Clara Miret Llorach pokonują Marię Portillo Perez 6 – 2
 • Patricia Ribeiro/Letizia Manquillo pokonała Anę Cristinę Sanchez Perez/Albę Gallardo Salvado 6/3 – 6:0
 • Helena Wyckaert/Carmen Garcia Pardo pokonała Martę Perez/Camilla Ramme Coellar 6/0 – 6/2
 • Marta Borrero / Alejandra Alonso pokonała Martinę Fassio / Ainhoa ​​Rico Martina 3. – 6. – 6.
 • Ana Maria Cabrejas/Baharak Soleymani pokonała Carlę Pozuelo Salamanca/Catarinę Santos 6 – 1
 • Carla Mocete/Aida Martinez Sanjuan pokonała Carlę Fito Fernandez/Tia Louisa Norton 6 – 4

Poniedziałek 14:00 – Clergue i Ligi, nieuchronnie rozczarowani, koniec

WPT Człowiek Padel Open – Clergue i Ligi pobici i sfrustrowani

Poniedziałek 10:00 – poranny program w Tuluzie

Preprevias WPT Human Padel Otwarte: program poniedziałek

Poniedziałek 09:30 – Znajdź wszystkie mecze drugiego dnia pre-previa

 

 

Niedziela 20:20 – W pre-previas nie ma już Francuzów…

Trudne popołudnie dla tricolorów, którzy przegrali w drugiej rundzie pre-previa tego WPT Human Padel Otwarty. Mecze akcesyjne do previas, które odbędą się jutro, będą więc rozgrywane bez francuskiego.

 • Bautista/Garcia pokonuje Blanqué/Jurado 6/2 6/4
 • Benitez/Cardona pokonuje Grué/Fernandez 7/6 7/5
 • Garcia/Vera pokonuje Authier/Lopes 6/4 7/6
 • Closa/Insa wygrywa z Maigret/Seurin 6/3 6/4
 • Gonzalez/Prado wygrywa z Vanbauce/Raad 6/7 7/6 6/3
 • Yribarren/Rodriguez pokonał Pecha/Thearda 7/5 6/1
 • Cardona/Gonzalez pokonuje Auradou/Vives 6/2 6/2

Preprevias WPT Human Padel Otwarte – Francuzi przechodzą od uśmiechów do łez

Niedziela 19:45 – francuskie nadzieje spoczywają na Auradu / Vives 

Podczas gdy pary Theard / Pech i Vanbauce / Raad właśnie przegrały, dwa ostatnie tricolory wciąż rywalizujące w tych pre-previa to Manuel Vives i Yann Auradou.

WPT Człowiek Padel Otwarte – francuskie nadzieje spoczywają na Auradu / Vives

Niedziela 19:00 – Vanbauce/Raad vs Gonzalez Niño/Prado Prego, jest bardzo gorąco!

Dwie pary remisują po pierwszym secie wygranym w decydującym meczu przez parę francusko-hiszpańską, a drugim przegranym takim samym wynikiem, po dwóch nieudanych meczach... Wykonaj trzeci set tuż poniżej:

Niedziela 18:45 – Francuzi w trudnej sytuacji w drugiej rundzie pre-previa

Po pięknym poranku dla tricolorów wszystko poszło nie tak o 4Padel Kolumbierów.

Adrien Maigret i Julien Seurin poddali się 6/3 – 6/4 przeciwko Closa/Insa.

Authier i Lopes nie wydostali się ze szponów Garcii Bassasa i Very Castillo, które wygrały 6/4-7/6.

Porażka także dla Grué/Fernandez przeciwko Benitez/Cardona: 7. 6.

Niedziela 18:00 – Blanqué i Jurado padają na kość

Preprevias WPT Human Padel : Wygaszone/Jurado puch

Niedziela 14 – LIVE PREPREVIAS druga runda od 30:16

Od godz. 16 druga część zapowiedzi. 

Niedziela 12:50 - Wymarzony poranek dla Francuzów na WPT Human Padel Otwarty!

Rzeczywiście, jak widać poniżej, Manuel Vives i Yann Auradou również wygrali swoją pierwszą rundę.

Preprevias WPT Human Padel Otwarte: Auradu / Vives również wygrywa

Niedziela 12 – Zwycięstwo również dla Vanbauce/Raad!

WPT Człowiek Padel Otwarte – Udane wejście do Vanbauce – Rååd

Niedziela 11:45 – Francuzi w Tuluzie mają dobry początek!

Preprevias WPT Human Padel Otwarte: Authier / Lopes w drugiej rundzie!

Żyć z previas

Początek rundy prekwalifikacji od godz. 

Tabele preprevias

Franck Binisti

Franck Binisti odkrywa padel w Club des Pyramides w 2009 roku w regionie paryskim. Od padel jest częścią jego życia. Często widuje się go koncertującego we Francji, podczas którego opowiada najważniejsze wydarzenia padel français.