David Marouani jest pasjonatem padel i muzykę, która chciała oddać hołd jego ulubionemu sportowi. W tanecznym i żywym rytmie stworzył hymn padel.

Refren, który zostaje w głowie!

Refren zabiera wszystko, co kochamy padel aktualna, kończąca się oczywiście na 3:

Bandeja chiquita

flaga vibora

Bandeja chiquita

Drzwi

Par 3

Bandeja chiquita

flaga vibora

Bandeja chiquita

Drzwi

Par 3

jakocham to padel ah ah

podoba mi się padel z Tobą

podoba mi się padel więcej niż to

jakocham to padel mnawet kiedy nie gram

Mówię padel w Twoich ramionach

śmieję się padel z Tobą

podoba mi się padel Tous les jours

To dla mnie jak pierwsza miłość

Bandeja chiquita

flaga vibora

Bandeja chiquita

Drzwi

Par 3

David Marouani, znany kompozytor… i fan padel !

Zapytany przez nas, ten, który ma skomponowana muzyka dla gwiazd jak Céline Dion, Lara Fabian czy Joyce Jonathan zdradza nam tajniki komponowania tej muzyki:

„Namiętny” padel i muzyka, cóż może być bardziej naturalnego niż próba stworzenia hymnu mojego ulubionego sportu!
Najpierw wpadłem na pomysł rytmu, chciałem czegoś caliente i tańca latynoskiego. Szybko odnalazłem początek piosenki, potem walczyłem, nie miałem pojęcia, co dalej!

Musiałem skomponować 3 lub 4 różne refreny, które nie zadowoliły mnie aż do momentu, gdy znalazłem ten, który, jak sądzę, zostań w głowie !

Wszystko to oczywiście zostało zrobione bezpretensjonalny, chciałem tylko spróbować znaleźć odpowiedni klimat przed wejściem na boisko i dlaczego nie uczynić go naszym oficjalnym hymnem!

Może wszyscy organizatorzy turniejów i kluby powinni przekazać tytuł na początku i na końcu zawodów!

Bardzo się cieszę, że wielu członków francuskich drużyn padel mężczyzna i kobieta wysłali mi tyle pozytywnych wiadomości na temat tytułu po zaledwie kilku godzinach w sieci! Najwyraźniej bardzo się to cieszy!”

W każdym razie jest piosenka, która jest dobra, który wprowadza w odpowiedni nastrój przed wejściem na boisko. Zwłaszcza, że ​​od jakiegoś czasu wznowiono zawody. I rzeczywiście, refren pozostaje w głowie!

Alexis Dutour jest pasjonatem padel. Dzięki szkoleniu z komunikacji i marketingu oddaje swoje umiejętności w służbie padel aby zaoferować nam artykuły, które są zawsze bardzo interesujące.