Przygotowując się do kolejnego wspólnego półfinału, para Icardo i Riera została zmuszona zrezygnować z udziału w turnieju wcześniej w tę sobotę.

To nowa kontuzja, która wykluczy Tamarę Icardo ze stoków. Zawodniczka ogłosiła dziś rano, że wycofuje się z dalszej rywalizacji o godz World Padel Tour German Open i nie zagra w półfinale, w którym miał zmierzyć się z numerami jeden na świecie, Josémarią/Sanchezem.

Według Virgini Riery byłby to dla jej partnera jedynie „fizyczny dyskomfort”. Aby jednak sytuacja nie uległa pogorszeniu, rozsądniej byłoby pominąć ten półfinał.

Czekając na informację, jak długo trwa niedostępność zawodniczki z Walencji, możemy mieć tylko nadzieję, że nie jest ona zbyt poważna i że będzie mogła szybko wrócić na stoki padel.

Jednak miejsce dla wielki weekend padel na kanałach Canal+. Do zobaczenia o 11:XNUMX na pierwszym półfinale.

Gwenaelle Souyri

To właśnie jego brat pewnego dnia powiedział mu, aby towarzyszył mu na torze. padelod tego czasu Gwenaëlle nigdy nie opuściła sądu. Z wyjątkiem sytuacji, gdy chodzi o oglądanie transmisji Padel MagazineZ World Padel Tour… Lub Premier Padel…lub Mistrzostwa Francji. Krótko mówiąc, jest fanką tego sportu.