Według wszelkiego prawdopodobieństwa Tamara Icardo i Virginia Riera powinni grać razem w tym sezonie, ale wciąż nie ma formalizacji ze strony graczy.

Znamy już prawie wszystkie pary, które rozpoczną sezon 2023 dla pań. Wśród najlepszych, oprócz par Salazar/Triay, Josemaria/Sanchez, Ortega/Gonzalez, Las Heras/Virseda i Alayeto/Alayeto, które nie zapowiadały żadnych zmian, będziemy uprawnieni do Llaguno/Iglesias, Osoro/Sainz i Brea/Araujo.

W związku z duetami już potwierdzonymi powyżej i biorąc pod uwagę czasową przerwę Marty MarreroWszystko wskazuje na to, że Virginia Riera (nr 7 WPT) i Tamara Icardo (nr 18 WPT) będą dzielić tor w tym sezonie. Nasi koledzy z Veinte Diez nie wahali się udostępnić informacje na swoim koncie na Twitterze. Jednak na razie ani Virginia, ani Tamara nie potwierdziły informacji na Instagramie, jak to zwykle robią gracze… Czy będzie nam przysługiwać zwrot akcji w ostatniej chwili?

Mało prawdopodobne, ale nigdy nic nie wiadomo, więc będziemy musieli jeszcze trochę poczekać!

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !