Padel Magazine - Twoja strona tylko dla padla daje głos czytelnikom. Jérôme Becasset, który wkrótce będzie miał okazję cieszyć się Padel Central w Lyonie i wiernym czytelnikiem Padel Magazine, dzielimy jego pasję do tego sportu podczas wakacji w Hiszpanii na kempingu / spa w kurorcie Natura Resort w Peñiscola, ponad 200 km na południe od Barcelony.

[src googlemap = ””Szerokość =” 150 ″ wysokość = ”100 ″ align =” aligncenter ”]

Dziś na kempingu to turniej padel!

Około trzydziestu graczy i graczy 13 60 lat, sportowych lub nie, wszyscy Hiszpanie z wyjątkiem jednego Francuza: twój sługa, posiadający tytuł w towarzystwie lokalnego Vincente!

W tym samym czasie jesteśmy w Hiszpanii, dość daleko od granicy i jak powiedział mi przyjaciel Facebooka w zeszłym tygodniu: „Hę? Co to jest padel? A dlaczego okna wokół kortu tenisowego? ”.

Droga jest wciąż długa i nieskończona, aby ją dogonić we Francji; Tutaj jest to przede wszystkim kulturowe. Każdy dom ma rakiety do padla w domu, wszyscy znają zasady i już przynajmniej raz grają w szkole, w przestronnym centrum lub na kempingu, a kluby można znaleźć wszędzie ... A World Padel Tour (WPT) jest transmitowany w telewizji, to marzenie ... Dla strony nieco ekskluzywnej i kulturalnej, można ją porównać do petanque w domu, anisette między dwiema stronami i brzucha, który przekracza mniej , Chociaż ....

Ze swojej strony odkryłem ten sport i zakochałem się w nim podczas mojego pierwszego pobytu w 3 latach. Moje resztki 30 / 3 w tenisie z dobrą salwą, precyzyjnym kopnięciem, ekskluzywnym posiekanym backhandem, który był hamulcem podczas gry w tenisa, będą moimi mocnymi stronami! Arkusz 6-0 6-0 otrzymany z rąk dwóch przyzwyczajonych mieszkańców przekonuje mnie w momencie narzędzia do dobrej zabawy z oknami ....

Kemping ma swój tor, co prawda nie jest dobrze utrzymany, ale po prawidłowym rozłożeniu siatki brakuje tylko graczy 4, piłek i rakiet ...

Padel CampingJosé, zwykły prezenter sportowy, będzie sędzią-graczem-zbieraczem piłek. Losowanie będzie raczej szkicowe, ponieważ mecze są wykonywane w kolejności rejestracji, a my wypełnimy dziury w tabeli dobrowolnymi przegranymi! Będziemy grać w zwycięskie gry 3 bez rozgrzewania, aby pozostać na najwyższym poziomie w harmonogramach narzuconych przez harmonogram animacji. Niedopuszczalne jest przegapienie jednej lub dwóch gier, aby nadrobić zaległości: później będzie za późno!

Stół będzie zatem składał się z zawodników w strojach sportowych z ich pięknymi markowymi rakietami, a na dole głównie turystów w szczypcach i bez koszuli, grających z rakietą, którą sąsiad chce mu pożyczyć, dopełniając pierwszą złapaną grupę , Ale wszyscy będą się dobrze bawić, ten sport nikogo nie wyklucza i pozwala tym dwóm kategoriom na wspólną zabawę. Co czyni go sukcesem tutaj i bez wątpienia we Francji wkrótce.

Ostatecznie wyniki nie są bardzo ważne. Ojciec i jego syn spędzą rundę z doskonałym współudziałem, para będzie się śmiać z własnych porażek, a mały Francuz zachowa swój tytuł po półtorej i bardzo taktycznym finale, a po dwóch pierwszych rundach, w których musiał tylko raz popchnąć piłkę więcej niż przeciwnik.

Zwycięstwo! Jestem podwójnym posiadaczem tytułu „kempingu mistrza”!

Padel Camping

Apetyt związany z jedzeniem, korzystając z kilku pozostałych dni wakacji i turnieju Padel w poniedziałek, kiedy znów będę za granicą, gwałtownie ograniczył powrót i otwarcie Padel Central Lyon, aby ostatecznie przekształcić tego lata miłość w prawdziwym związku długoterminowym!

Wasz sługa, Jérôme Becasset
Jerome Becasset

Jérôme Béasset jest Paquito Navarro zespołu Padel Magazine, Obraźliwy we wszystkich tematach świata Padel, wraca na wiele tematów z zawsze uważnym okiem.