Padel Magazyn - Twoja strona poświęcona wyłącznie Padel daje głos swoim czytelnikom. Jérôme Becasset, który wkrótce będzie miał okazję skorzystać z Padel Centrala w Lyonie i lojalny czytelnik Padel Magazine dzieli się z nami swoją pasją do tego sportu podczas wakacji w Hiszpanii na kempingu / spa Natura Resort w Peñiscola, ponad 200 km na południe od Barcelony.

[src googlemap = ””Szerokość =” 150 ″ wysokość = ”100 ″ align =” aligncenter ”]

Dziś na kempingu to turniej padel!

Około trzydziestu graczy i graczy 13 60 lat, sportowych lub nie, wszyscy Hiszpanie z wyjątkiem jednego Francuza: twój sługa, posiadający tytuł w towarzystwie lokalnego Vincente!

W tym samym czasie jesteśmy w Hiszpanii, dość daleko od granicy i jak powiedział mi przyjaciel Facebooka w zeszłym tygodniu: „Hę? Co to jest padel? A dlaczego okna wokół kortu tenisowego? ”.

Dlatego jest jeszcze długa droga do nadrobienia tego opóźnienia we Francji; Tutaj jest to przede wszystkim kulturowe. Każde gospodarstwo domowe ma w domu swoją rakietę do padla, każdy zna zasady i grał już przynajmniej raz w szkole, na obozie letnim lub na kempingu, a kluby można znaleźć wszędzie ... I World Padel Tour (WPT) jest transmitowany w telewizji, to marzenie ... Jeśli chodzi o nieco ekskluzywną i kulturalną stronę, moglibyśmy porównać to do domowego bule, anyżki między dwoma imprezami i mniej wystającego brzucha. Chociaż….

Ze swojej strony odkryłem ten sport i zakochałem się w nim podczas mojego pierwszego pobytu w 3 latach. Moje resztki 30 / 3 w tenisie z dobrą salwą, precyzyjnym kopnięciem, ekskluzywnym posiekanym backhandem, który był hamulcem podczas gry w tenisa, będą moimi mocnymi stronami! Arkusz 6-0 6-0 otrzymany z rąk dwóch przyzwyczajonych mieszkańców przekonuje mnie w momencie narzędzia do dobrej zabawy z oknami ....

Kemping ma swój tor, co prawda nie jest dobrze utrzymany, ale po prawidłowym rozłożeniu siatki brakuje tylko graczy 4, piłek i rakiet ...

Padel KempingJosé, zwykły prezenter sportowy, będzie sędzią-graczem-zbieraczem piłek. Losowanie będzie raczej szkicowe, ponieważ mecze są wykonywane w kolejności rejestracji, a my wypełnimy dziury w tabeli dobrowolnymi przegranymi! Będziemy grać w zwycięskie gry 3 bez rozgrzewania, aby pozostać na najwyższym poziomie w harmonogramach narzuconych przez harmonogram animacji. Niedopuszczalne jest przegapienie jednej lub dwóch gier, aby nadrobić zaległości: później będzie za późno!

Stół będzie zatem składał się z zawodników w strojach sportowych z ich pięknymi markowymi rakietami, a na dole głównie turystów w szczypcach i bez koszuli, grających z rakietą, którą sąsiad chce mu pożyczyć, dopełniając pierwszą złapaną grupę , Ale wszyscy będą się dobrze bawić, ten sport nikogo nie wyklucza i pozwala tym dwóm kategoriom na wspólną zabawę. Co czyni go sukcesem tutaj i bez wątpienia we Francji wkrótce.

Ostatecznie wyniki nie są bardzo ważne. Ojciec i jego syn spędzą rundę z doskonałym współudziałem, para będzie się śmiać z własnych porażek, a mały Francuz zachowa swój tytuł po półtorej i bardzo taktycznym finale, a po dwóch pierwszych rundach, w których musiał tylko raz popchnąć piłkę więcej niż przeciwnik.

Zwycięstwo! Jestem podwójnym posiadaczem tytułu „kempingu mistrza”!

Padel Camping

Apetyt przychodzi podczas jedzenia, wykorzystując jak najwięcej z kilku pozostałych dni wakacji i poniedziałkowego turnieju padla, w którym znów byłbym obcokrajowcem, aby zabić, zdecydowanie powrót i otwarcie Padel Centralny Lyon, aby wreszcie przekształcić ten letni romans w prawdziwie długotrwały związek!

Wasz sługa, Jérôme Becasset
Jerome Becasset

Jérôme Béasset jest Paquito Navarro zespołu Padel Magazyn. Ofensywny na wszystkie tematy świata padla, do wielu tematów powraca z zawsze świadomym okiem.