Będzie przed i po Monte Carlo Padel Mistrz. Organizacja wyraźnie zbudowała ten namiot, jakby był to bardzo klasyczna zabawa połączona z klubem nocnym i jego stonowanymi światłami… Nowoczesność / Innowacja / Wyobraźnia / Klasa… Ten Mistrz zaznaczy.

Prestiż i emocje

Po pierwsze, ten krok naprawdę ma akcent, którego nie mają inne kroki. Czujemy ogromną globalną inwestycję. Wpis VIP nadaje ton prestiżowym markom obecnym na stronie.

Fabrice Pastor nie ukrywa: „ ten krok to moje dziecko”. (Wkrótce znajdź jego wywiad na naszym kanale YouTube)

Ekskluzywne plakaty Padel / sale konferencyjne / centrum Padel, jakbyś był w kinie: NIC nie jest pozostawione przypadkowi. Rzadko scena była tak skonstruowana w inteligentny i profesjonalny sposób.

W środku konferencji prasowej prezes Monte Carlo Padel Mistrz nagle przestaje mówić, przytłoczony emocjami: ” jest spełnionym snem; (...) w miesiącach 10 zespół wykonał świetną robotę".

Światło jest bardzo pracujące i szczególnie spersonalizowane. Znacznie więcej niż zwykle. (Wszystkie zdjęcia tutaj)

Wygląd i design są całkowicie częścią wystroju i pokazu.

Zjednoczenie międzynarodowych rankingów / Mistrz kobiet / Igrzyska Olimpijskie / Turniej gwiazd

Jeśli konferencja prasowa zacznie się klasycznie od wielu zasłużonych podziękowań, organizacja zapewni czasami bardzo interesujące elementy w tym tygodniu w Monte Carlo, ale nie tylko:

1 / Osobowości takie jak Didier Deschamp i Fabrice Santoro wezmą udział w turnieju sławnych graczy w piątek i sobotę. Książę Albert również powinien być częścią partii.

2 / An wystawa odbędzie się pod koniec tygodnia w celu promowania kobiet wiosła. W przyszłym roku, podobnie jak wszyscy mistrzowie, odbędzie się etap kobiecy.

3 / Monte Carlo Padel Master jest pierwszym, który zaoferował etap kwalifikacji wstępnych z tyloma narodowościami (Urugwaj, angielski, francuski, hiszpański, Argentyna, włoski).

4 / Le World Padel Tour obecnie współpracuje z Międzynarodową Federacją Padel w ramach unifikacji międzynarodowych rankingów.

5 / Igrzyska Olimpijskie nie są jeszcze zaplanowane w programie, ale internacjonalizacja tego sportu może być w stanie zrobić postęp w tej kwestii. Również w tym przypadku konieczna jest wspólna praca z FIP, aby iść do przodu.

Program: Kwalifikacje

Począwszy od 9h30 w Chapiteau de Fontvieille, kwalifikacje WPT odbędą się przed rozpoczęciem głównego losowania:

Derito-Pérez Millán vs. Bueno-Grinda

Stupaczuk-Di Nenno vs. Bensadoun-Nogueras

García Diestro-Sánchez vs. Pastor-Biglieri

Estrella-Britos vs. Fraguharson-López García

Niech rozpocznie się przedstawienie!

Franck Binisti

Franck Binisti odkrywa padla w Pyramid Club w 2009 w regionie paryskim. Od tego czasu Padel jest częścią jego życia. Często widuje się go podczas tournée po Francji i relacjonowania wielkich wydarzeń z francuskiego wiosła.