Witamy w klubie tenisowym Eze, wyjątkowym miejscu z panoramicznym kortem do padla, z którego roztacza się niczym niezakłócony widok na Morze Śródziemne. Niewiele miejsc może zaoferować tak nieprawdopodobną wizję i infrastrukturę.

W pełni odnowiony klub TC Eze oferuje wysokiej jakości usługi, w tym panoramiczne boisko do gry w padla z widokiem na morze w tle.

Nie będzie to jedyne, ponieważ klub już się rozwija, budując 2 dodatkowy teren padoku w 2017, ponieważ sam ten teren nie wystarczy, aby zaspokoić rosnące zapotrzebowanie.

Wejdź do padel jest nowy, ale TC of Eze szybko chce zostać klubem padel sam w sobie. Czy to kiedyś będzie, gdy zobaczymy ramy, w jakich ziemie padel ? " To nigdy nie będzie klub jak każdy inny ".

Michel Borfiga, były francuski top 30. Dyrektor TC d'Eze przez 25 lat chciał przejść lifting w swoim klubie, oferując tym samym nowe zajęcia: padel / Pięcioosobowa piłka nożna oraz remont budynku klubu i 5 kortów ziemnych.

Michel Borfiga opowiada o przygodzie na padel w swoim klubie.

1 / Co było bodźcem do rozpoczęcia przygody padel ?

W rzeczywistości minęło dużo czasu, odkąd w ostatnich latach zastanawialiśmy się nad wprowadzeniem padla do klubu. Ale wyzwalaczem była przyjaźń z Gildo Pastorem Pallanca, który sfinansował pierwsze boisko do padla w klubie i ratusz, który współfinansował z klubem część do robót ziemnych / betonową płytę.

Nasze spotkanie z Jérémy Scateną, francuskim dyrektorem Tecnopadel, było bardzo decydujące, ponieważ pozwoliło nam postawić ten piękny padel. Oczekuje się, że wkrótce otworzy także drzwi, aby zwiększyć aktywność padla w klubie.

2 / Tenis i padel, ta sama walka?

Le padel jest dla mnie prawie naturalne, ponieważ moja gra w tenisa jest jak gra, w którą musisz się zagrać padel z tymi piłkami ciągle łapanymi. Gram w to przynajmniej raz lub dwa razy w tygodniu.

3 / Co umieściłeś wokół ćwiczenia padel ?

Dla członków i przyjaciół klubu zaoferowaliśmy miesiąc bezpłatnej inicjacji. John Bougon, nauczyciel tenisa klubu, a także menedżer padel, zwiększa aktywność padla w klubie. Przez miesiąc, pomimo wakacji, mieliśmy wielu ludzi na ziemi.

W rezultacie w przyszłym roku zaoferujemy 2 dodatkowe korty do gry w padla, aby zaoferować klubowi dobre wyniki w grze. W tej chwili wynajmujemy na godzinę. Dla każdej rozegranej gry klub oferuje pudełko nowych piłek. Inicjatywa, która musi być pierwsza w świecie padel.

Na całym świecie przybywa coraz więcej graczy, a także osobowości i to dopiero początek.

Franck Binisti - PADEL MAGAZINE

Więcej wizualizacji tutaj:
https://www.facebook.com/media/set/?set=a.982700338493751.1073741966.454079768022480&type=3&uploaded=22
Franck Binisti

Franck Binisti odkrywa padla w Pyramid Club w 2009 w regionie paryskim. Od tego czasu Padel jest częścią jego życia. Często widuje się go podczas tournée po Francji i relacjonowania wielkich wydarzeń z francuskiego wiosła.