To nie jest opowieść ani żart, ale rzeczywistość: Francja gości teraz klub WINWIN-PADEL, który oferuje wiosło Arbois 16 ... I nie tylko. z czego 3 indoor / 2 baby padel / 2 single.

Central gotowy do organizacji etapu World Padel Tour.

WINWIN-PADEL myśli na wielką skalę: „Chcemy zorganizować etap World Padel Tour. Dlatego chcieliśmy nie tylko najlepszych producentów, ale także zrealizować centralne miejsce godne powitania World Padel Tour Wyjaśnij związany z tym 6 tego ogromnego kompleksu sportowego.

Centralny dziedziniec znajduje się na naprawdę małej arenie, gdzie jest wiele możliwości. Po Monte-Carlo Aix-en-Provence może być krajem mile widzianym dla międzynarodowego padla.

16 wylądował i nie jest ukończony

Po pierwsze, menedżerowie WINWIN-PADEL nie ukończyli jeszcze całkowicie centrum Padel. " Jest wiele rzeczy do ukończenia, zaczynając od szatni i wielu szczegółów ".

Ale, co bardziej niesamowite, są możliwości umieszczenia innych pól padel na tej stronie.

Najpierw Sébastien Caille, prezes centrum, ogłasza kolor: „ Dodatkowe pola wewnętrzne 3 mogą zostać zbudowane w miesiącach 3 Umożliwienie klubowi Padel oferowania w całości kortów wewnętrznych 6 i dziecięcych koszykówek 2.

« Ta przestrzeń wewnętrzna zostanie przeprojektowana, aby umożliwić drugą część wypoczynkową w klubie „Mówi nam także Yannick Viudes, jeden z partnerów tej koncepcji.

Ten klub pilotażowy zlokalizowany w bardzo dynamicznym regionie PACA na wszystkich frontach z pewnością będzie bardzo obserwowany przez wielu aktorów i kierowników projektów wokół Padla.

Padel stanu gry:

  • 1 Central
  • 2 Single
  • 2 Baby
  • 3 Indoor
  • 8 outdoor

Inne działania, takie jak tenis (tereny 3) i basen.

CENY

490 € / rok, aby grać bez ograniczeń przez cały rok. Przy tej cenie jest to wyraźnie interesujące dla graczy. Zwłaszcza, że ​​klub wprowadził system sponsorowania dla Amerykanów, umożliwiając członkowi otrzymanie w pełni zwróconej karty po sponsorowaniu 5. Sponsoring nadwyżki przypada na kieszenie członka. Co jeszcze

Bardzo proaktywna i całkowicie innowacyjna polityka w tym sektorze.

WinWin Padel po amerykańsku

WINWIN-PADEL, więc jest to również „ koncepcja „Który ma na celu stworzenie działalności sportowej we Francji wokół DNA, w tym sportu, sieci i trybu rozwoju marketingu wielopoziomowego (MLM). Czy coś ci to przypomina, że ​​system sponsorowania nazywany jest czasem modelem piramidy? WINWIN-PADEL dostosował go do padla i klubu sportowego.

Dlatego zasadą MLM jest zastąpienie kosztów związanych z komunikacją wektorem pantoflowym: „ Nasi użytkownicy stowarzyszeni stają się naszymi płatnymi ambasadorami ".

WINWIN-PADEL połączy mechanikę MLM z rozwojem PADEL we Francji za pośrednictwem platformy elektronicznej: www.winwin-padel.com

Wpływy będą pochodzić z subskrypcji subskrybentów i zakupu produktów przez E-SKLEP, który wkrótce zostanie utworzony przez klub.

Inauguracja: « Blisko osób 1500 »

1500 Osoby 2000 były obecne w dniu inauguracyjnym 10 w październiku ubiegłego roku. Jeśli w Aix pogoda była raczej łagodna, tym razem było jeszcze bardziej.

Niedaleko od 400 ludzie prezentują również podczas wieczoru inauguracyjnego szczególnie udany, z jednej strony bardzo dobry zespół muzyczny, a z drugiej przeciwko nisko na centralnym terenie inauguracja profesjonalnego padla 4:

  • Miguel Lamperti nr 5
  • Elias Estrella nr 15
  • Franco Estupazuck nr 16
  • Andres Britos nr 15

Kto powiedział, że lepiej?

Franck Binisti

Zdjęcie: Rémi Prével WRPProdukcja

Franck Binisti

Franck Binisti odkrywa padla w Pyramid Club w 2009 w regionie paryskim. Od tego czasu Padel jest częścią jego życia. Często widuje się go podczas tournée po Francji i relacjonowania wielkich wydarzeń z francuskiego wiosła.