To nie jest opowieść ani żart, ale bardzo realne: Francja jest dziś gospodarzem klubu WINWIN-PADEL który oferuje Arbois 16 pól golfowych padel… I nie tylko. w tym 3 wewnątrz / 2 niemowlęta padel / 2 pojedyncze.

Central gotowy do organizacji etapu World Padel Tour.

WINWIN-PADEL myśl na wielką skalę: „Chcemy powitać etap World Padel Tour. Dlatego zależało nam nie tylko na najlepszych producentach, ale także na centralnym, godnym hostingu World Padel Tour Wyjaśnij związany z tym 6 tego ogromnego kompleksu sportowego.

Centralny dziedziniec znajduje się na naprawdę małej arenie, gdzie jest wiele możliwości. Po Monte-Carlo Aix-en-Provence może być krajem mile widzianym dla międzynarodowego padla.

16 wylądował i nie jest ukończony

Po pierwsze, menedżerowie WINWIN-PADEL nie ukończyli jeszcze całkowicie centrum Padel. " Jest wiele rzeczy do ukończenia, zaczynając od szatni i wielu szczegółów ".

Ale, co bardziej niesamowite, są możliwości umieszczenia innych pól padel na tej stronie.

Najpierw Sébastien Caille, prezes centrum, ogłasza kolor: „  Dodatkowe pola wewnętrzne 3 mogą zostać zbudowane w miesiącach 3 Umożliwienie klubowi Padel oferowania w całości kortów wewnętrznych 6 i dziecięcych koszykówek 2.

« Ta przestrzeń wewnętrzna zostanie przeprojektowana, aby umożliwić drugą część wypoczynkową w klubie „Mówi nam także Yannick Viudes, jeden z partnerów tej koncepcji.

Ten klub pilotażowy zlokalizowany w bardzo dynamicznym regionie PACA na wszystkich frontach z pewnością będzie bardzo obserwowany przez wielu aktorów i kierowników projektów wokół Padla.

Padel stanu gry:

  • 1 Central
  • 2 Single
  • 2 Baby
  • 3 Indoor
  • 8 outdoor

Inne działania, takie jak tenis (3 korty) i basen.

CENY

490 € / rok, aby grać bez ograniczeń przez cały rok. W tej cenie jest to wyraźnie interesujące dla graczy. Tym bardziej, że klub wprowadził amerykański system sponsorowania, który pozwala członkowi na pełny zwrot kosztów karty po 5 sponsorach. Nadwyżka sponsorska wpada do kieszeni członka. Co jeszcze?

Bardzo proaktywna i całkowicie innowacyjna polityka w tym sektorze.

WinWin Padel po amerykańsku

WINWIN-PADEL, więc jest to również „ koncepcja „Który ma na celu stworzenie działalności sportowej we Francji wokół DNA obejmującego sport, internet i tryb rozwoju marketingu wielopoziomowego (MLM). Czy to ci coś przypomina, system sponsorowania, który jest czasami nazywany modelem piramidy? WINWIN-PADEL dostosował to padel iw klubie sportowym.

Zasada MLM polega zatem na zastąpieniu kosztów związanych z komunikowaniem się z ust do ust: " Nasi użytkownicy stowarzyszeni stają się naszymi płatnymi ambasadorami ".

WINWIN-PADEL połączy mechanikę MLM z rozwojem PADEL we Francji za pośrednictwem platformy elektronicznej: www.winwin-padel.com

Wpływy będą pochodzić z subskrypcji subskrybentów i zakupu produktów przez E-SKLEP, który wkrótce zostanie utworzony przez klub.

Inauguracja: „ Blisko osób 1500 » 

1500 Osoby 2000 były obecne w dniu inauguracyjnym 10 w październiku ubiegłego roku. Jeśli w Aix pogoda była raczej łagodna, tym razem było jeszcze bardziej.

Niedaleko 400 osób obecnych również podczas szczególnie udanego wieczoru inauguracyjnego z jedną bardzo dobrą grupą muzyczną, az drugiej na centralnym miejscu inauguracja 4 profesjonalistów padel :

  • Miguel Lamperti nr 5
  • Elias Estrella nr 15
  • Franco Estupazuck nr 16
  • Andres Britos nr 15

Kto mówi lepiej?

Franck Binisti

Zdjęcie: Rémi Prével WRPProdukcja

Franck Binisti

Franck Binisti odkrywa padla w Pyramid Club w 2009 w regionie paryskim. Od tego czasu Padel jest częścią jego życia. Często widuje się go podczas tournée po Francji i relacjonowania wielkich wydarzeń z francuskiego wiosła.