Cały ten weekend to pary 88, które zmierzyły się z Toulouse Padel Club, dzięki czemu ten 8th etap Padel Infinity Tour to największy turniej padel, jaki kiedykolwiek zarejestrowano w weekend.

Aby wyjść z tego bardzo trudnego turnieju, musiałeś być silny i fizyczny. 3 dni turniejów o wysokiej intensywności.

Mai Vo i Line Meites: ostatni na drodze

Oto para, która przestanie grać razem, gdy zakończy dobrą wygraną w Toulouse Padel Club.

Przez cały weekend byli ponad walką.

W finale Carine Vidal i Léonie Guillot nie zrobiły nic, pomimo bardzo interesującego zwycięstwa w półfinale z Sandrą Dalain / Emmelien Lambregts, która wygrała 7 / 5.

Film z finału wkrótce na kanale YouTube.

Blanqué / Imbert w punkcie porażki 1

Co za finał! W męskim etapie wzięło udział blisko 32 drużyny z całej Francji. Pod koniec napięcia Laurent Imbert i Bastien Blanqué wygrali nieoczekiwany finał z parą, o której będziemy dużo słyszeć w przyszłości Erwan Nicol / Pablo Tellier. (4-6 6-4 11-9)

Deborah Alquier i Nicolas Trancart do końca.

Para Alquier / Trancart da z siebie wszystko, aby osiągnąć swoje cele. Przed nią, Mai Vo i Frédéric Misset stali bywalcy finałów w kategorii mieszanej.

Pierwsza obserwacja tego finału, jedyne pary, które zaproponują drużynę z mężczyzną po prawej i kobietą po lewej, będą tymi, które znajdziemy w finale.

Inna obserwacja nie polega na tym, że nie jesteś częścią najlepszych francuskich mężczyzn, że nie możesz grać zbyt dobrze i bić pary na papierze, a raczej faworytów. Oczywiście, mężczyznom bardzo daleko do bycia „pingwinami” ...

W finale najbardziej zrównoważone pary były najdalej w tej konkurencji.

Pomimo utraty pierwszego zestawu, Déborah Alquier / Nicolas Trancart będzie miał w zestawach 3 Mai Vo / Frédéric Misset na wynik 5-7 6-4 11-9.

Mówiąc bardziej ogólnie, ten etap z pewnością pozostanie w pamięci graczy. Jakość, ilość w tym samym czasie, co ta wielka inauguracja Toulouse Padel Club. Trudno zrobić lepiej.

Franck Binisti / Emmanuel Tecles - Padel Magazine

Franck Binisti

Franck Binisti odkrywa padla w Pyramid Club w 2009 w regionie paryskim. Od tego czasu Padel jest częścią jego życia. Często widuje się go podczas tournée po Francji i relacjonowania wielkich wydarzeń z francuskiego wiosła.