Bordeaux jest jednym z najbardziej aktywnych miast na poziomie Padel we Francji. Przyjemne miejsce, w którym można łączyć turystykę i sport. Oto kluby obecne w mieście.

Bordeaux to miasto, które nigdy nie przestaje się poruszać. Od momentu pojawienia się na liście światowego dziedzictwa UNESCO miasto staje się coraz lepsze, rozwija się, a przede wszystkim przyciąga coraz więcej ludzi. Dodaj turystykę gastronomiczną do turystyki kulturalnej, a Twoja wizyta w regionie sprawi, że będziesz zachwyconą osobą.

Należy również pamiętać, że Bordeaux jest miastem sportowym, a tenis padel jest jednym z silnie reprezentowanych sportów. Kilka klubów oferuje turnieje, mecze towarzyskie, trening, w skrócie to, czego szukasz, w Bordeaux znajdziesz to.

  • Squash Bad 33 oferuje w sumie 3 kluby w regionie Bordeaux. Klub przy ul Bordeaux North, przy 23 rue René Magne, w strefie przemysłowej, oferuje 3 zadaszone padel. A Gradignan, na 6, avenue Favard, w pobliżu Intermarché, zjazd 16 de la Rocade, z 3 zadaszonymi torami (z których jeden jest prosty). wreszcie Mérignac, przy 5, avenue Neil Amstrong, 5 minut od lotniska, 1 zewnętrzny pas startowy. Ten duży kompleks zaprasza do znalezienia się wśród miłośników sportów rakietowych. Informacje: squasbad33
  • 4Padel Bordeaux jest największym centrum sieci w całej Francji z 7 torami wewnętrznymi. Trzeba powiedzieć, że przygoda 4Padel narodziła się w Bordeaux. Bardzo aktywne centrum z własną filozofią padel. Z siedzibą pod adresem 9-13 Raymond Durville w Bordeaux, możesz skontaktować się z klubem bezpośrednio pod numerem 05 56 04 79 84 lub na 4Padel.fr
  • Big Padel jest dużym outsiderem w stosunku do dwóch klubów przedstawionych powyżej. Ten klub oferuje 5 kortów halowych (z których jeden jest prosty) i 2 odkryte, możliwość uderzenia piłki przez cały rok w każdych warunkach. Klub w 100% Padel, który zrobi wszystko, aby Cię zadowolić. Od turniejów po indywidualne lekcje i poszukiwanie partnerów - klub znajduje się w Mérignac, w wiosce Decathlon, 5, rue Hipparque. Kontakt pod numerem 06 37 96 79 34 lub na BigPadel.fr

  • Le Klub tenisowy Bordeaux to miejski klub, który oferuje 2 odkryte korty do gry w padla. Odmienna atmosfera w tym rodzinnym klubie, w którym można połączyć tenis z padelem. W Talence, Tc Bordeaux znajduje się na 215, rue de Suzon. Kontakt: 05 33 48 93 69 lub na stronie tcbordeaux.com

  • MB PADEL : Jest to jeden z nowych klubów Padel w regionie. Znajduje się na prawym brzegu Bordeaux, MB padel, jest 2 korty kryte i 1 kort tenisowy. Dzięki zespołowi szokowemu klub oferuje nam wiele imprez typu padel, a także boisko do gry w petanque!

  • TENIS I PADELOWY KLUB ŚWIĘTYCH to klub tenisowy z kortem do padla i kortem plażowym. Klub z atmosferą z 5 kortami tenisowymi położonymi na północny wschód od Bordeaux.

Kierunek Arcachon pół godziny od Bordeaux!

Zagraj w padla w Arcachon: Możliwe!

Julien Bondia

Julien Bondia jest nauczycielką padla na Teneryfie. Jest założycielem AvantagePadel.net, oprogramowania bardzo popularnego wśród klubów i graczy Padel. Felietonista i doradca, pomaga ci grać lepiej dzięki licznym samouczkom.