Stradivarius, filiaInditex, bardzo duża grupa tekstylna kierowana przez najbogatszego człowieka w Hiszpanii Amancio Ortega, wyrusza na padel przez jego kolekcja wiosna/lato.

Kolekcja padel w Stradivariusie

Być może nie słyszałeś o firmie Inditex, ale 90% z Was prawdopodobnie ma w swojej garderobie kilka sztuk jednej z jej marek.

Inditex jest po prostu największym sprzedawcą odzieży gotowej na świecie, z takimi firmami jak Zara, Bershka i Stradivarius. To właśnie z tym ostatnim Inditex zdecydował się po raz pierwszy wyruszyć na padel.

W związku z tym Stradivarius wydał na tę wiosenno-letnią kolekcję ubrań i akcesoriów firmy padel, składający się ze spódnic, rajstop, bluzek, t-shirtów, czapek lub butów.

Le padel u dorosłych

Sam Stadivarius, jako spółka zależna, osiąga obroty w wysokości 1,2 miliarda euro i posiada 900 punktów sprzedaży w 62 krajach na całym świecie. Ta kolekcja prawdopodobnie będzie dostępna tylko w największych butikach firmy, ale to wciąż udowadnia, że ​​jesteśmy w kluczowym momencie globalnego rozwoju marki. padel.

Na razie jest to sposób na przetestowanie się dla Inditexu i nadanie trochę koloru sekcji sportowej, którą międzynarodowy gigant uruchomił kilka lat temu w większości swoich spółek zależnych. Jeśli padel na Stadivariusie to sukces, Zara najprawdopodobniej wprowadzi podobną kolekcję. Dowód na to, że ten sport waży coraz więcej na światowym poziomie...

Z jego nazwisk możemy odgadnąć jego hiszpańskie i włoskie pochodzenie. Lorenzo jest wielojęzycznym pasjonatem sportu: dziennikarstwo z powołania i wydarzenia z uwielbienia to jego dwie nogi. Jest międzynarodowym dżentelmenem Padel Magazine. Często można to zobaczyć na różnych międzynarodowych zawodach, ale także na najważniejszych francuskich imprezach. @oczkopadel na Instagramie, aby zobaczyć jego najlepsze zdjęcia padel !

Tagi