Napisano: dziecko tego kraju, Dorian deMeyer, ma szczęśliwą gwiazdę. Będzie dobrze grał pierwsza edycja Betclic Bordeaux Premier Padel w Arenie Arkea.

W tej wspaniałej obudowie kolejny Francuz tym samym postawi stopę na centralnym torze: 270. zawodnik na świecie, który miał skomplikowany start sezonu, będzie mógł wreszcie odetchnąć i cieszyć się największym darem ze wszystkich, jakim jest udział w jednym z najpiękniejszych zawodów w lidze świat w Bordeaux.

W zawodach weźmie udział zawodnik z pierwszej setki na świecie, znany we Francji z niedawnego występu na turnieju P100 w PadelZastrzelił Caen u boku Benjamina Grué: Miguela Gonzáleza.

95. zawodnik na świecie miał grać w Bordeaux razem z kontuzjowanym Szwedem Danielem Appelgrenem.

Premier Padel przyjął to francusko-hiszpańskie stowarzyszenie. W najbliższą niedzielę powinni zagrać De Meyer/Gonzalez, a tę parę będzie można śledzić na żywo Padel Magazyn telewizyjny.

piste premier padel

Dorian de Meyer do naszych mikrofonów: „Wzruszony, to było zupełnie nieoczekiwane.

Możliwość wzięcia udziału w tym turnieju była dla mnie ważna, ponieważ organizuje go Jean-Thomas Peyrou, którego znam od 15. roku życia, zarówno w Bordeaux, jak i u siebie.

Mogę przynajmniej powiedzieć, że uczestniczyłem w pierwszej edycji turnieju, który będzie się rozwijał w kolejnych latach.

W środę wypadają moje urodziny, więc uważam to za miły prezent urodzinowy dla siebie.

(Specjalne wyróżnienie dla Bena Grué, bez którego nigdy nie miałbym takiej możliwości, ogromne podziękowania.)”

Franck Binisti

Franck Binisti odkrywa padel w Club des Pyramides w 2009 roku w regionie paryskim. Od padel jest częścią jego życia. Często widuje się go koncertującego we Francji, podczas którego opowiada najważniejsze wydarzenia padel français.