Iñigo Jofre zaskoczył wszystkich swoim poziomem gry na Złoto FIP z Perpignan. Związany ze swoim „referentem” Aday Santaną, gracz z Santa Cruz de Tenerife w szczególności wypuścił Tison / Zapata.

Iñigo Jofre: „Mieliśmy okazję grać razem w tym sezonie. Jestem bardzo szczęśliwy. Jest dla mnie punktem odniesienia, uczę się i cieszę wszystkimi chwilami spędzonymi na korcie z Adayem.

Dzień Santana:"Nie trenujemy razem, ponieważ Iñigo mieszka w Madrycie i ma prawo tam trenować. Wróciłam na Wyspy Kanaryjskie, bo mam córkę. Ale biorąc pod uwagę ilość turniejów, bardzo często jesteśmy razem z Iñigo.

Ta bardzo miła para planuje zagrać w jak największej liczbie turniejów FIP i WPT.

Możesz zobaczyć wywiad z dwoma mężczyznami w całości tuż poniżej:

Z jego nazwisk możemy odgadnąć jego hiszpańskie i włoskie pochodzenie. Lorenzo jest wielojęzycznym pasjonatem sportu: dziennikarstwo z powołania i wydarzenia z uwielbienia to jego dwie nogi. Jest międzynarodowym dżentelmenem Padel Magazine. Często można to zobaczyć na różnych międzynarodowych zawodach, ale także na najważniejszych francuskich imprezach. @oczkopadel na Instagramie, aby zobaczyć jego najlepsze zdjęcia padel !