Czy planujesz zostać trenerem? padel ale nadal nie wiesz, jak się do tego zabrać. Nie martw się, opowiemy Ci wszystko o tytule do celów zawodowych (TFP).

Jak sama nazwa wskazuje, głównym celem tego dyplomu jest profesjonalizacja działalności dydaktycznej padel.

Tytuł zawodowy

Mówiliśmy o tym kilka miesięcy temu, Francuska Federacja Tenisowa postanowiłem skupić się na tym szkoleniu.

Aby rejestracja była legalna, należy spełnić kilka warunków. Musi być :

  • Posiadacz certyfikatu szkolenia z pierwszej pomocy obywatelskiej poziom 1 (PSC1) przystępując do szkolenia
  • Licencjobiorca FFT podczas rejestracji na szkolenie
  • Potrafi uzasadnić na początku treningu poziom gry równy graczom pierwszej tercji klasyfikacji federalnej. To wcześniejsze wymaganie jest weryfikowane poprzez wystawienie certyfikatu wydanego przez Krajowego Dyrektora Technicznego Tenisa.
  • Ma co najmniej 18 lat
  • Potrafią zaświadczyć o swojej fizycznej zdolności do nauczania padel. To wcześniejsze wymaganie jest weryfikowane poprzez wystawienie zaświadczenia lekarskiego o braku przeciwwskazań do wykonywania zawodu i nadzoru nad pacjentem. padel mniej niż rok.

Zbliża się druga promocja w IDF

Jeśli chcesz dołączyć do tej wspaniałej przygody, nie zwlekaj, ponieważ zamknięcie dat rejestracji wejdzie w życie 02 września 2022 roku.

Testy wstępne odbędą się od poniedziałku 12 września, a rozpoczęcie treningów rozpocznie się 03 października na okres 240 godzin, czyli 7 miesięcy, tylko twarzą w twarz w klubie Casa. Padel i Padel Horyzont.

Więcej informacji można znaleźć na stronie internetowej FFT lub na naszym artykuł zawierające wszystkie niezbędne informacje

Sebastien Carrasco

Fan padel i pochodzenia hiszpańskiego padel płynie w moich żyłach. Bardzo chętnie podzielę się z Państwem moją pasją poprzez odniesienie do świata padel : Padel Magazine.