Wykonanie odcisków ucha jest konieczne, abyśmy mogli stworzyć Twoje monitory Kluby międzyklubowe Nationale 1 2023 dopiero się zaczynają i już jest duże zmiany na listach sporządzonych wcześniej w marcu. Robimy inwentaryzację.

Laura Clergue nieobecna na turnieju

Ogłosiła to podczas Powstania FIP w Bourg-en-Bresse, Laura Clergue nie będzie mogła pojechać do Tuluzy. Najświeższe informacje skomentuje felietonista Canal+ Premier Padel roku w Mediolanie. Dlatego, oryginalna Aixoise nie postawi stopy na dywanie TPC.

To mocny cios dla Stade Toulousain traci tym samym drugiego najlepszego zawodnika w rankingu. Czas pokaże, czy będzie to miało wpływ na wyniki zespołu, czy nie!

Teo Zapata przybędzie, jeśli…

Dla Teo Zapaty ta piątkowa nieobecność jest pewnym zaskoczeniem. Hiszpan powinien przybyć na mecz dopiero w sobotę, jeśli przegra w Mediolanie. Rzeczywiście, po raz pierwszy, emblematyczny partner Cyrila Hanouny, dotarł do ćwierćfinału turnieju im Premier Padel. Po wczorajszym skorzystaniu z pakietu Fernando Belasteguina i Mike'a Yanguasa, dzisiaj staje twarzą w twarz z Superpiby Franco Stupaczuk i Martin Di Nenno.

W zależności od wyniku tego meczu, Teo Zapata powinien być obecny – czy nie – w Tuluzie Padel Klub już jutro na drugi dzień turnieju!

teo zapata

Victor Mena, nieobecność potwierdzona

Kolejny gracz nieobecny dzisiaj na debatach: Wiktor Mena. Hiszpański zawodnik, który miał grać w All In Padel 69, nie występuje w Tuluzie. Nie podano jeszcze żadnych wyjaśnień, ale został on usunięty z listy zawodników obecnych w Lyonnais.

Zmiany w rankingu w ostatniej chwili

W tych międzyklubach wokół rankingów powstała mała kontrowersja. Rzeczywiście, niektórzy hiszpańscy gracze, zasymilowani w rankingu francuskim, doświadczyli w ostatniej chwili zmiany rankingu z FFT, ze względu na ich spadek w rankingu FIP.

W rezultacie klub z Nîmes, rozstawiony wcześniej z numerem 8, znajduje się na miejscu 11th miejsce. Zmiana, która nie każdemu się spodoba...

W każdym razie będziesz mógł śledzić 4 pierwsze spotkania na żywo, na kanale YouTube Padel Magiczny telewizor.

Gwenaelle Souyri

To właśnie jego brat pewnego dnia powiedział mu, aby towarzyszył mu na torze. padelod tego czasu Gwenaëlle nigdy nie opuściła sądu. Z wyjątkiem sytuacji, gdy chodzi o oglądanie transmisji Padel MagazineZ World Padel Tour… Lub Premier Padel…lub Mistrzostwa Francji. Krótko mówiąc, jest fanką tego sportu.