Trzęsienie ziemi w Padel Horyzont z eliminacją, z pierwszej rundy Interkluby N1 2024, posiadacza podwójnego tytułu All In Padel 69. Podopieczni Johana Bergerona przegrali z TC Douai (7).

To było możliwe: Wszystko w Padel 69-latek będzie miał duże trudności z poruszaniem się szukaj hat-tricka podczas tych międzyklubów. Klub z Lyonu został pozbawiony jednego ze swoich najlepszych zawodników, Johan Bergeron, ze względu na problemy licencyjne.

W pierwszym meczu tego spotkania Normana Sancheza et Vivien Faure Milliot byli przeciwni Julian Seurin et Adriana Dandoisa. Ci ostatni potrafili wycisnąć z rywali to, co najlepsze.

Wszystkie nadzieje na powrót na właściwe tory spoczywały na barkach Maxime’a Fauvelle’a i Martina Poirieux. Zmierzając się z nimi, Alexandre'a Boilevina i Pierre'a Destombesa mieli zamiar zapewnić sobie miejsce w ćwierćfinale.

WSZYSTKO W PADEL 69

Po bardzo zaciętym pierwszym secie w końcu mamy parę Boilevina/Destombesa który zwyciężył 7/5, robiąc kolejny krok w stronę ćwierćfinału.

W drugim secie Maxime Fauvelle i Martin Poirieux przeżyli wybuch dumy. Prowadzą 5/2 z Boilevinem/Destombesem i są już tylko o krok od powrotu na plan zdjęciowy, aby podtrzymać nadzieje. To było bez liczenia zmontowane piłkarze TC Douai, którzy starali się podwyższyć wynik, doprowadzając nawet Lyonnais do tie-breaka.

Ta decydująca gra będzie słuszna Wszystko w Padel 69, którzy przegrali w tym meczu: 7/6 (4). Lyonowie są zatem wyłączony Interclubs N1 2024 i w najbliższą sobotę rozegrają mecze w ramach prac konserwacyjnych.

Kobieca drużyna All In Padel 69 będzie próbowało zachować nadzieję na odzyskanie pucharu. Wszystko w Padel 69 rozpocznie swój turniej już jutro o godzinie 9:XNUMX! Następnie odbędą się ćwierćfinały Padel Magiczny telewizor.

Gwenaelle Souyri

To właśnie jego brat pewnego dnia powiedział mu, aby towarzyszył mu na torze. padelod tego czasu Gwenaëlle nigdy nie opuściła sądu. Z wyjątkiem sytuacji, gdy chodzi o oglądanie transmisji Padel MagazineZ World Padel Tour… Lub Premier Padel…lub Mistrzostwa Francji. Krótko mówiąc, jest fanką tego sportu.