Alors, że półfinały trwają pełną parą Padel Horyzontmecze w sobotni poranek przypieczętowały los czterech męskich drużyn, które tym samym spadną na dalszy plan Regionalny 1.

All In Padel 69

To jest ich wielka niespodzianka interclub. Wszystko w Padel Mistrzem lat 69, 2022 i 2023 jest zdegradowany do regionalnego 1.

Po porażce w pierwszej rundzie z TC Douai, piłkarze Lyonu przegrali następnie w meczu barażowym z Hauts-de-Nîmes.

PadelStrzał Saint-Etienne

Drugi klub w lidze Owernia-Rodan-Alpy co spada i co nie mniej ważne: PadelStrzał Saint-Etienne.

Stéphanois wibrował podczas 8e au face Tuluza Padel Klub. Nawet mieli dwie piłki meczowe wobec mieszkańców Tuluzy. Wreszcie, PadelStrzał Saint-Étienne przegrał TCM Vençois, w związku z czym należy je zdegradować do regionalnego 1.

PADELSTRZAŁ ST ETIENNE

4Padel Strasburg

Nie ma już szczęścia dla 4Padel Strasburg. Trzeba przyznać, że klub Grand-Est spotkał się z bardzo dobrym zespołem All In Padel Stowarzyszenie.

Pomimo bardzo dobrego zespołu również z 4Padel Strasburg klub spada zatem do regionalnej 1!

Duży Padel 2

Drużyna druga klubu Bordeaux, Duży Padel 2 zostaje zatem zdegradowany do regionalnej 1. Było to możliwe dla tej drużyny, ostatniej drużyny w tabeli.

Ukłonili się Klub tenisowy des Loges Saint-Germain-en-Laye.

Gwenaelle Souyri

To właśnie jego brat pewnego dnia powiedział mu, aby towarzyszył mu na torze. padelod tego czasu Gwenaëlle nigdy nie opuściła sądu. Z wyjątkiem sytuacji, gdy chodzi o oglądanie transmisji Padel MagazineZ World Padel Tour… Lub Premier Padel…lub Mistrzostwa Francji. Krótko mówiąc, jest fanką tego sportu.