Para Inzerillo / Moreau ma trwać! I to dobry początek pierwszego pięknego zwycięstwa w Open WinWin Padel w Arbois P1000.

Jérôme Inzerillo i Maxime Moreau po raz pierwszy połączyli siły w tym roku podczas turnieju PadW WinWin Padel w Aix-en-Provence.

To pierwsze stowarzyszenie będzie niewielkie, ponieważ kolejne turnieje będą się odbywać razem.

Szef serii 7 w tabeli, ważne było, aby nie skończyć w drodze. Ponieważ publiczność się nie myliła: faworyci konkursu, to oni. Jerome Inzerillozawodnik Club des Pyramides w Port-Marly jest sklasyfikowany na 101. miejscu we Francji (w rankingu ze stycznia 2020 r.). Były zawodnik Aix-en-Provence właśnie wygrał bardzo dużą ligę PACA podczas kwalifikacji do mistrzostw Francji w Padel, rok temu wraz ze swoim byłym partnerem Jérôme Ferrandezem.

Powiązany z 21. piłkarzem francuskim, byłym członkiem francuskiej drużyny i zawodnikiem World Padel Tour, Max Moreauzwiązek był więc wybuchowy.

Pozwalają mówić. Jérôme i Max, znacznie bardziej solidni i agresywni, przeprowadzili turniej bez utraty zestawu pokonując po drodze bardzo dobre pary francuskie: w 8. finale wyjmują parę NICOL / CANCEL, w 1/4 finału solidną parę AUTHIER / SANCHEZ (6/2 6/4), w 1/2 finału para Ritz / PEQUERY (7/6 6/1) po zapisaniu ustalonej piłki, aw finale pokonała obiecującą parę (CLEMENT / GOURRE) 6/1 6/4.

Jérôme Inzerillo i Maxime Moreau zagrają razem rok i postaraj się znaleźć wśród najlepszych. Dobry znak na resztę sezonu.

Franck Binisti

Franck Binisti odkrywa padla w Pyramid Club w 2009 w regionie paryskim. Od tego czasu Padel jest częścią jego życia. Często widuje się go podczas tournée po Francji i relacjonowania wielkich wydarzeń z francuskiego wiosła.