Para Inzerillo / Moreau została zaprojektowana z myślą o trwałości! To dobry początek, pierwsze wielkie zwycięstwo w Open WinWin Padel Arbois P1000.

Jérôme Inzerillo i Maxime Moreau po raz pierwszy w tym roku połączyli siły na padel WinWin Padel w Aix-en-Provence.

To pierwsze stowarzyszenie będzie niewielkie, ponieważ kolejne turnieje będą się odbywać razem.

Szef serii 7 w tabeli, ważne było, aby nie skończyć w drodze. Ponieważ publiczność się nie myliła: faworyci konkursu, to oni. Jerome Inzerillo, zawodnik Club des Pyramides w Port-Marly uplasował się na 101. miejscu we Francji (w rankingu ze stycznia 2020 r.). Były zawodnik z Aix-en-Provence właśnie wygrał bardzo dużą ligę PACA podczas kwalifikacji do mistrzostw Francji padel, rok temu u boku swojego byłego partnera Jérôme Ferrandeza.

Związany z 21. zawodnikiem Francji, byłym członkiem drużyny Francji i zawodnikiem World Padel Tour, Max Moreauzwiązek był więc wybuchowy.

Pozwalają mówić. Znacznie bardziej solidni i agresywni, Jérôme i Max mieli turniej bez utraty zestawu pokonując po drodze bardzo dobre pary francuskie: w 8. finale wyjmują parę NICOL / CANCEL, w 1/4 finału solidną parę AUTHIER / SANCHEZ (6/2 6/4), w 1/2 finału para Ritz / PEQUERY (7/6 6/1) po zapisaniu ustalonej piłki, aw finale pokonała obiecującą parę (CLEMENT / GOURRE) 6/1 6/4.

Jérôme Inzerillo i Maxime Moreau zagrają razem rok i postaraj się znaleźć wśród najlepszych. Dobry znak na resztę sezonu.