Tor amatorski IPE przez Madison przeszedł przez Francję, a dokładniej przez Béziers. Plik Béziers Padel klub gościła jego drugą edycję. Sukces.

To najbardziej międzynarodowy tor amatorski na świecie. Zwycięzcy turnieju głównego proponują sobie miejsce w Mistrzostwach, które zostaną rozegrane wiosną w Hiszpanii.

Weekend 9 do 11 października, BPC gościło 58 drużyn na turniej w 6 kategoriach.

Głównymi zawodnikami byli mężczyźni P250 ze zwycięstwem Paula Ballestera i François Rajnic, a także kobiety P100 wygrane przez Elodie Seguy i Priscilla Mastain. Tych 4 graczy jest na razie jedynymi francuskimi przedstawicielami Mistrza.

W pozostałych kategoriach Christelle Sanchez i Benjamin Cabanel zaoferowali mieszane P100, podczas gdy Jessie Bertois i Valérie Denat wyszli z trofeum P100 kobiet w kategorii B.

Aby impreza była kompletna, klub zorganizował również 2 turnieje rekreacyjne, niezatwierdzone, w których można było zarejestrować wszystkie typy zawodników, licencjonowanych lub nie. Marion i Jennifer wygrywają w damach, a Nicolas i Thibaut w mężczyznach.

Béziers Padel Klub to miejsce, w którym spotykają się wszyscy miłośnicy padla, zawodnicy wszelkiego rodzaju, w radości i dobrym humorze.

Do zobaczenia w przyszłym roku na 3. edycji IPE by Madison.

Julien Bondia

Julien Bondia jest nauczycielem padla na Teneryfie. Jest założycielem AvantagePadel.net, oprogramowanie bardzo popularne wśród klubów i graczy w padla. Publicysta i doradca, pomaga ci lepiej grać dzięki swoim licznym samouczkom dotyczącym padla.