tenis cassone włochy padel

Włochy - Confinement: jaki wpływ na graczy padel ?

Włoska Rada Ministrów przyjęła nowy dekret w celu zaakcentowania obszarów zamkniętych i zwiększenia środków zdrowotnych w celu przeciwdziałania Covid-19, który wciąż mocno szaleje we Włoszech.

10 regionów Włoch zmienia kolor na czerwony!

Emilia-Romagna, Veneto, Friuli-Venezia Giulia, Lazio, Lombardia, Marche, Piemont, Apulia, Veneto i Autonomiczna Prowincja Trydent: te główne regiony Włoch zmieniają kolor na czerwony.
Pozostałe regiony mają kolor pomarańczowy, z wyjątkiem Sardynii, która pozostaje w kolorze białym.

Środki według obszarów mieszkalnych

W zależności od tego, gdzie mieszka gracz padelzasady będą inne:

  • Strefa czerwona: tylko zawody krajowe. Innymi słowy, niemożliwe do zagrania padel lub tenis w tych regionach sklasyfikowanych na czerwono! (z wyjątkiem wydarzeń krajowych
  • Strefa pomarańczowa: możliwość gry poza gminą z pewnymi wyjątkami. Można grać padel w klubach na boiskach odkrytych i częściowo zadaszonych, które spełniają obowiązujące normy wyszczególnione przez Departament Sportu. Niemożliwe jest opuszczenie jego miasta, z wyjątkiem zawodników, którzy nie mają klubu / boiska padel w ich gminie.

tenis cassone włochy padel

Biała strefa: dobra do grania na zewnątrz w Twojej okolicy

Na białych polach (i żółtych, chociaż obecnie ich nie ma) będzie można swobodnie poruszać się po regionie, aby grać na kortach zewnętrznych.

Podobnie jak we Francji padel we Włoszech nie jest jeszcze gotowy, aby powrócić do normalnego rytmu ...

Źródło: oficjalna strona tennisfever.it

Sylvain Barnet

Sylvain Barnet, francuski szwajcarski scyzoryk i entuzjasta sportu. Geek z ostrym piórem, uwielbia, gdy plan wychodzi bez żadnych problemów. I zawsze gotowy do gry.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

X