Le Premier Padel Italy Major to turniej pełen niespodzianek dla pań. Rozmawialiśmy o sensacjach Martineza/Guinarta i Sharifovej/Martineza, którzy odpowiednio pokonali Araujo/Riera i Ortega/Virseda, teraz skupmy się na duecie Mesa/Ruiz, który stworzył nie jedną, a dwie niespodzianki!

Po bezproblemowym zwycięstwie w pierwszej rundzie z Castañeyrą / Herradą (6/2 6/0), Carla i Sara sprawiły pierwszą niespodziankę włoskiego majora, dominując nad stworzoną na turniej parą: Salazar / Goeanaga (TS7). Zwycięstwo 7/6 6/3, które dodało pewności siebie obu kobietom.

Pewność siebie, którą mogli dzisiaj wykorzystać przeciwko parze numer 9 drugiego majora sezonu: Ustero / Alonso.

Mesa i Ruiz dokonali tego ponownie, odnosząc kolejne niespodziewane zwycięstwo (6/4 1/6 6/3) i jednocześnie zakwalifikowali się do pierwszego wspólnego ćwierćfinału!

Jutro Hiszpanie będą starali się kontynuować swoją wspaniałą passę przeciwko numerowi 1!

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !