Przebieg Raúl Marcos et Gonzalo Alfonso, numer 1 na autostradzie A1 Padel, właśnie zakończył się w Rzymie. Para przegrała po spektakularnym meczu przeciwko Lucas Bergamini et Wiktor Ruiz (6/4, 6/7, 6/3).

Kilka godzin po odbiorze swój pierwszy sukces na Premier PadelArgentyńczyk w towarzystwie swojego hiszpańskiego partnera zrobił to ponownie przeciwko 10. rozstawionemu plakatowi, co zakończyło się wspaniałą walką trwającą 2 godziny i 28 minut.

Mecz rozpoczął się bardzo mocno, od otwartego startu, który przechylił się na korzyść duetu hiszpańsko-brazylijskiego. Faworyci, którzy byli bardziej efektowni w serwisach (pomimo podwójnego błędu), logicznie rzecz biorąc, objęli prowadzenie. Ale Marcos/Alfonso odpowiedziała wygraną niekończącego się drugiego seta, który zakończył się wynikiem… 11-9 w tie-breaku! Bezprecedensowa sytuacja, która kosztowała ich mnóstwo energii. W trzeciej rundzie obaj mężczyźni załamali się fizycznie i stracili spójność, w przeciwieństwie do swoich przeciwników. Zwycięstwo zatem należy do Bergamini/Ruiz, kto rzuci wyzwanie Lebron et paquito w następnej rundzie.

Druga gwiazda A1 Padel, Tolito Aguirre, nadal bierze udział w wyścigu Gonzalo Rubio. Dziś wieczorem grają z prestiżowym meczem Maksymiliana Sancheza et Sanyo Gutiérrez (TS8), który będzie transmitowany na antenie kanał Youtube de Premier Padel.

To dzięki ojcu Auxence odkrył padel, pewnego wieczoru w czerwcu 2018 r. Dziś z pasją śledzi międzynarodowe tory i dokucza palaczowi w swoim klubie treningowym w Tuluzie Padel Klub. Można go także znaleźć na La Feuille de Match i LesViolets.com, dwóch specjalistycznych mediach poświęconych klubowi piłkarskiemu Toulouse Football Club.