Lea Godallier et Giorgia Marchetti zakwalifikował się do 16/XNUMX finału Major włoski, kosztem Carolina orsi et Carolina Navarro (6.).

Francuzka i Włoszka kontynuują udaną podróż w Rzymie. Po pierwszym sukcesie przeciwko Lorena Vano et Alicja Blanco (5/7, 6/3, 6/1) w losowaniu finałowym obie kobiety zmierzyły się z 14. miejscem. Wyzwanie, z którym poradzili sobie doskonale.

Dublet natychmiast został źle potraktowany Orsi et Navarro, który wracał po skręceniu, którego nabawił się w Brukseli. Szybsza i skuteczniejsza w drugim serwisie (7 zdobytych punktów na 9), Tahitianka i jej koleżanka z drużyny trzymały się solidnie od początku do końca. Wygrali po 1 godzinie i 35 minutach gry i zagrają ze zwycięzcą meczu Arellano / Castillo contre Triay / Fernandez (ST2).

Teraz dla Alix Collombon, drugi Habs w biegu, który stawia czoła Castello/Jensena z Julia Bidahorria.

To dzięki ojcu Auxence odkrył padel, pewnego wieczoru w czerwcu 2018 r. Dziś z pasją śledzi międzynarodowe tory i dokucza palaczowi w swoim klubie treningowym w Tuluzie Padel Klub. Można go także znaleźć na La Feuille de Match i LesViolets.com, dwóch specjalistycznych mediach poświęconych klubowi piłkarskiemu Toulouse Football Club.