Jest to jedna z głównych atrakcji włoskiej edycji Major 2024 czwarte trofeum sezonu w Sanlucar, Gonzalo Alfonso i Tolito Aguirre przyszli spróbować szczęścia na boisku Premier Padel. A na razie gwiazdy A1 Padel są w świetnej formie.

Gonzalo Alfonso Tolito Aguirre

Swoim talentem i mistrzowskimi ruchami obaj Argentyńczycy nigdy nie przestają zachwycać fanów. Pozostaje jednak jedno pytanie: ile są warci w porównaniu z najlepszymi graczami na świecie? Premier Padel ? Po nieudanej pierwszej wizycie w Mar del Plata, Aguirre i Alfonso postanowili, każdy z osobna, przeżyć drugie doświadczenie na drugim torze.

Pierwszy prawdziwy test dla Gonzalo Alfonso

Ustawił się obok Hiszpana Raúl Marcos, 66. zawodnik na świecie, Pibe zwolniony Marco Cassetta et Dylana Demiana Cuello (TOALETA). Zwycięstwo uzyskane w dwóch setach (6/4, 6/3) staje się swój pierwszy oficjalny sukces w katarskich zawodach! Aby potwierdzić ten wzrost mocy, obaj mężczyźni staną przed wyzwaniem Lucas Bergamini et Wiktor Ruiz, 10. miejsce. Zaznaczmy, że w przypadku kwalifikacji mogą znaleźć się w trudnej sytuacji Paquito Navarro et juan lebron.

Nieuchronny szok dla Tolito Aguirre

Sytuacja wygląda nieco trudniej dla mieszkańca Buenos Aires. Ze swoim partnerem Gonzalo Rubio, 28. miejsce w rankingu FIP, ten, który gra wyjątkowo po lewej stronie również zakwalifikowany Ramireza/Hernandeza (6/4, 6/4). Po raz kolejny jest to jego pierwsze zwycięstwo na mundialu Premier Padel. Para hiszpańsko-argentyńska będzie musiała się pozbyć Maksymiliana Sancheza et Sanyo Gutiérrez (TS8), aby zdobyć bilet w szesnastych.

Śledź mecze dnia na kanał Youtube de Premier Padel !

To dzięki ojcu Auxence odkrył padel, pewnego wieczoru w czerwcu 2018 r. Dziś z pasją śledzi międzynarodowe tory i dokucza palaczowi w swoim klubie treningowym w Tuluzie Padel Klub. Można go także znaleźć na La Feuille de Match i LesViolets.com, dwóch specjalistycznych mediach poświęconych klubowi piłkarskiemu Toulouse Football Club.