Wczoraj wieczorem pomiędzy Collombon/Bidahorrią a piątym rozstawionym w turnieju Castello/Jensen nie było żadnych niespodzianek. Para francusko-argentyńska przegrała w dwóch setach: 5:6, 4:6 w ciągu 2:1. Na centralnym torze włoskiego Majora odbył się mecz Premier Padel, ale Alix i Julieta potrzebowałyby więcej, aby mieć nadzieję na zdobycie biletu na 1/8 finału drugiego turnieju Major w sezonie.

Z drugiej strony, Godallier/Marchetti kontynuują swoją drogę po drugim zwycięstwie w Majorze Włoch przeciwko Navarro/Orsi, parze nr 14 w turnieju. Ładne, zdecydowane zwycięstwo w dwóch setach 6/4, 6/3, które pozwala parze francusko-włoskiej zapewnić sobie ósmą część prestiżu w starciu z liderem rozstawionej 2, zwycięzcą rozgrywek Premier Padel z Bordeaux, Triay/Fernandez. Spacer wydaje się nie do pokonania... Czy wielka niespodzianka jest możliwa? Do zobaczenia dziś rano w pierwszej rotacji na torze centralnym, na żywo na Kanał YouTube z Premier Padel.

Franck Binisti

Franck Binisti odkrywa padel w Club des Pyramides w 2009 roku w regionie paryskim. Od padel jest częścią jego życia. Często widuje się go koncertującego we Francji, podczas którego opowiada najważniejsze wydarzenia padel français.