W 100% francuska para składająca się z Johana Bergerona i Thomasa Leygue nie drżała przed wejściem do biegu w Romas. W przeciwieństwie do Federico Galli i Edoardo Sardelli tricolor wygrał w 2 setach z wynikiem 6-3, 6-4 (w 48 minucie gry).

Rozstawieni z numerem 13 Francuzi rozegrali swój pierwszy wspólny mecz na torze Premier Padel. Problem ? Dodatkowe źródło stresu? Absolutnie nie. Choć niejednokrotnie byli zawstydzeni, nie przeszkadzało im to w grze.W przeciwieństwie do włoskiego duetu wspieranego przez swoją publiczność, która przybyła na spotkanie, miała trudności z wejściem na spotkanie, niewątpliwie przytłoczona dość intensywnym tempem narzuconym przez duet Bergeron/Leygue. Kopia wystarczająco czysta jak na pierwszy raz i która wygląda obiecująco na resztę przygód naszych francuskich reprezentantów.

Wynik końcowy: Zwycięstwo Bergeron/Leygue 6-3, 6-4

W kolejnym meczu zmierzą się m.in Jose Jimeneza i Mario Huete Hernandeza z kluczem, miejsce w tabeli końcowej tego Włochy Major Premier Padel !