Pod koniec dobrego meczu pomiędzy Paquito Navarro/Martin Di Nenno i Momo Gonzalez/Alex Ruiz, to w końcu rozstawiony numer 2 zgarnął bilet do półfinału tego turnieju. Włochy Major Premier Padel.

Momo Gonzalez i Alex Ruiz rozpoczynają mecz z przytupem. Ta para przeszła ekspresową adaptację i pokazuje to z bardzo wysoką klasą punktów. Po próbie powrotu Paquito i Di Nenno, Gonzalez/Ruiz zrobili kolejną przerwę, a następnie zakończyli pierwszego seta 7/5.

Włoska publiczność, która licznie przybyła na te ćwierćfinały, uwielbia Paquito Navarro. Andaluzyjczyk cieszy się zachętą do powrotu we właściwym kierunku i znalezienia najlepszego poziomu. Di Nenno nie popełnił więcej błędów, a para hiszpańsko-argentyńska wepchnęła mecz do trzeciego seta. 6/2

Paquito Navarro i Martin Di Nenno kontynuowali rozgrywkę w decydującym secie. Ale burza nadciąga i przerywa grę na ponad godzinę.

Navarro Di Nenno przerwa Włochy Major Premier Padel

W drodze powrotnej nic się nie zmieniło. Demonstrując zimny realizm, duet Navarro/Di Nenno kontynuuje swój rozmach. Pomimo prób „buntu” ze strony 100% hiszpańskiej pary, w Foro Italico nie odwraca się już los. Di Nenno i Navarro wygrali, a piłkarze Rodriego Ovide'a mogą sobie pogratulować odwrócenia trendu w meczu, który wydawał się im bardzo kiepski.

Wynik końcowy: Zwycięstwo Navarro/Di Nenno 5-7 6-2 6-2

Z jego nazwisk możemy odgadnąć jego hiszpańskie i włoskie pochodzenie. Lorenzo jest wielojęzycznym pasjonatem sportu: dziennikarstwo z powołania i wydarzenia z uwielbienia to jego dwie nogi. Jest międzynarodowym dżentelmenem Padel Magazine. Często można to zobaczyć na różnych międzynarodowych zawodach, ale także na najważniejszych francuskich imprezach. @oczkopadel na Instagramie, aby zobaczyć jego najlepsze zdjęcia padel !