Pierwszy półfinał mężczyzn z wielką konfrontacją pomiędzy światowymi numerami 1, Coello/TapiaFacing juan lebron et Paquito Navarro (TS4). Wyczekiwany występ w Rzymie z możliwością zdobycia miejsca w finale.

Jeśli mecz zaczął się dobrze, ostatecznie przegraliśmy z Juanem LeBronem… który zaproponował spotkanie Arturo Coello i Agustinowi Tapii : 6/3 6/1.

Pierwsza runda zęba piły

Pierwszy set był bardzo nierówny dokonano pięciu przerw (3 dla Coello/Tapia i 2 dla Navarro/Lebrona). Wydawało się, że żadna z drużyn tak naprawdę nie chciała objąć prowadzenia w tym secie.

Czuliśmy jednak, że w tym meczu zawodnikiem, który był w nieco słabszej formie, był Juan LeBron. TO Lobo a popełnił wiele błędów przez całą pierwszą rundę, co tylko wzmogło frustrację Andaluzyjczyka.

Dzieje się tak pomimo wszystkiego Paquito Navarro, który otrzymał ostrzeżenie za wrzucenie piłki w trybuny. Być może obaj Andaluzyjczycy próbowali rozładować napięcie wkurzając się, ale mimo wszystko przewagę zdobywa Coello / Tapia: 6 / 3.

Irytacja Lebrona / Navarro

Para w 100% hiszpańska nie udało się znaleźć spokoju w drugiej rundzie, bardzo szybko się przełamując. Juan Lebron będąc pod całkowitą presją naśladował gest partnera, rzucając piłkę w trybuny. Punkt karny dla Lebrona/Navarro.

Obok niego, Paquito Navarro był w całkowitym zawieszeniu i miał trudności ze zrozumieniem reakcji swojego kolegi z drużyny. Andaluzyjska para całkowicie wyszła z meczu, oddając punkty jeden po drugim Coello i Tapii.

Lodowaty klimat pomiędzy Juanem Lebronem i Paquito Navarro. Na ławie podniósł się ton… a potem, mimo wszystko, absolutna cisza próba Rodrigo Ovide, aby przywrócić swoich zawodników do gry. Na próżno.

Dziewiąty finał w tym sezonie dla Arturo Coello i Agustína Tapii!

Gwenaelle Souyri

To właśnie jego brat pewnego dnia powiedział mu, aby towarzyszył mu na torze. padelod tego czasu Gwenaëlle nigdy nie opuściła sądu. Z wyjątkiem sytuacji, gdy chodzi o oglądanie transmisji Padel MagazineZ World Padel Tour… Lub Premier Padel…lub Mistrzostwa Francji. Krótko mówiąc, jest fanką tego sportu.