Drugi turniej w historii obwodu Premier Padel olśnionych fanów padeli całe miasto Rzym. Zjawisko to jest obecnie nie do powstrzymania, zglobalizowane i międzynarodowe.

Premier Padel sprawdź wagę

Nasser Housseini, obecny na miejscu w Rzymie, w swojej kolumnie zakwalifikował ten turniej włoskiej doskonałości, wracając szczegółowo do organizacji turnieju od środka.

Który robi Premier Padel bardzo dobrze, że podmiot stworzony przez QSI i FIP traktuje ze szczególną uwagą podstawowych interesariuszy: graczy, fanów, media i telewidzów.

Ta analiza w skali mikro musi być uzupełniona analizą makro, aby zrozumieć zakres sukcesu tego majora Włoch. Premier Padel 2022.

"Niech wszyscy organizatorzy walczą o miano najlepszego turnieju w historii"

Ale Galan powiedział to na konferencji prasowej przed około czterdziestoma dziennikarzami. Turniej Doha był najpiękniejszym turniejem w historii, dopóki Foro Italico nie otworzyło swoich drzwi, by powitać najlepszych palaczy na świecie. Według niego jest to obecnie najpiękniejszy turniej w historii Rzymu… do czasu, gdy w dniach 11-17 lipca w Porte d'Auteuil odbędzie się turniej Major w Roland-Garros?

Major Włoch udowodnił, że zjawisko padel amator popychał przybyszów do sportu, aby przyglądali się, jak grają elity i zakochali się w wielkich gwiazdach. Ale Galan, Juan Lebron, Paquito Navarro i Fede Chingotto walczyli o awans w Foro Italico, zatrzymani przez wielu fanów, którzy chcieli zrobić sobie z nimi zdjęcie.

Spektakularny tłum

Sprzedano nie mniej niż 30 000 biletów, aby wziąć udział w wydarzeniu, a blisko 7 000 osób na stadionie oglądało finał.

„Zorganizowaliśmy to wydarzenie w 20 dni. To niezwykły projekt. Gra prawie milion Włochów padel".– wykrzyknął euforycznie Vito Gozzoli, prezes Sport i salut, organizator imprezy.

„To bardzo udany pierwszy krok. Druga edycja będzie jeszcze lepsza. Zorganizujemy to z całą komunikacją, jaką może wprowadzić federacja taka jak nasza.”– dodał Angelo Biraghi, prezes włoskiej federacji tenisa.

Z jego nazwisk możemy odgadnąć jego hiszpańskie i włoskie pochodzenie. Lorenzo jest wielojęzycznym pasjonatem sportu: dziennikarstwo z powołania i wydarzenia z uwielbienia to jego dwie nogi. Jest międzynarodowym dżentelmenem Padel Magazine. Często można to zobaczyć na różnych międzynarodowych zawodach, ale także na najważniejszych francuskich imprezach. @oczkopadel na Instagramie, aby zobaczyć jego najlepsze zdjęcia padel !