Juan Lebron i Ale Galan wygrywają włoski Major Premier Padel dzięki zwycięstwu w trzech setach z Paquito Navarro i Martinem Di Nenno w finale.

Zemścili się! Pokonani w finale w Doha przez tych samych Navarro i Di Nenno, Lebron i Galan uhonorowali w tę niedzielę swój status numer 1. Jednak dla graczy Mariano Amat zaczęło się to dość źle.

Rzeczywiście, po wyrównanym początku meczu, Paquito i Martin podjęli grę na własną rękę i zostali nagrodzeni wygraniem pierwszego seta: 6/4.

Drugi akt również rozpoczął się w zrównoważony sposób, ale czuliśmy, że podopieczni Rodriego Ovide'a nadal mają przewagę i nie są daleko od zdobycia dużej przewagi nad meczem. Niestety dla nich, nie mogli wymienić kilku breakpointów, co zwykle opłaca się w gotówce przeciwko Lebronowi i Galanowi... Stopniowo numer 1 odzyskał całą solidność, która czyni ich faworytami we wszystkich meczach, z którymi się kłócą, a dzięki duża solidność psychiczna, wszędzie trzymali się upału: 7/5.

W decydującym secie Navarro i Di Nenno przegrali wejście do starcia i mimo ogromnych wysiłków nie byli w stanie nigdy zmierzyć się z rywalami. Juan Lebron i Ale Galan rewanżują się więc w meczu, który, jak widać poniżej, był bardzo wyrównany.

Udaje się teraz do Marbelli po dwie pary, które będą tam walczyć o tytuł Master of World Padel Tour. Bok Premier Padel, teraz czekamy na Greenweez Paryż Major, który zapowiada się wyjątkowo!

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !