La dzień trwa w Rzymie, a znamy już twarz dwóch pierwszych par zakwalifikowanych do półfinału tego Włochy Major Premier Padel.

Chingotto/Tello wierni sobie

W pierwszym meczu tego dnia Federico Chingotto i Juan Tello zmierzyli się z Franscisco Gilem i Agustinem Gomezem Silingo. Ci, którzy tworzą rozstawienie numer 4, choć są ultra faworytami, powinni uważać na parę Gil / Gomez, która wczoraj wyeliminowała z turnieju rozstawioną z numerem 8.

Argentyńska para zdobyła najlepszych przeciwników dnia, pokazując solidność, którą znamy, i w szczególności nagradzając nas wyjątkowym punktem w punkcie meczowym.

Wynik końcowy: Zwycięstwo Chingotto/Tello 6-3 6-4

Tello wydany przez 3 włoskich Major Premier Padel

Cichy jak Lebron i Galan

Numery światowe 1 nie ciągnęły się dzisiaj na środku. Mimo bardzo dobrej rywalizacji ze strony Agustina Gutierreza i Jona Sanza, niestety dla nich, krok był dziś za wysoki. Bez konieczności korzystania ze swoich zasobów, Lebron i Galan wiedzieli, jak być nieustępliwym w ważnych momentach, aby wygrać to spotkanie i zakwalifikować się do półfinału tego włoskiego Majora. Premier Padel.

Wynik końcowy: Zwycięstwo Lebron / Galan 6-4 6-3

Nasser Hoverini

Pasjonuje się piłką nożną, odkryłam padel w 2019 roku. Od tego czasu szalona miłość do tego sportu do tego stopnia, że ​​porzuciłam mój ulubiony sport.